3:3
2:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Česká Lípa B 7:5
3. Mikuláš Kulík, 19. Erik Štěrba, 22. Ondřej Kalach, 34. Jiří Prokop, 34. Jaroslav Michálek, 47. Daniel Jäschke, 59. Jiří Prokop - 21. Jan Bureš, 28. Jan Bureš, 32. Marek Dzierža, 44. Marek Dzierža, 45. Ondřej Riljak; rozhodčí: Lukáš Mucha - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 17 - Vojtěch Jirka 27; po třetinách: 2:0, 3:3, 2:2;
Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér):
Hrůza, děs a bída. Muselo to bejt utrpení se na tohle koukat. Chceme do národky a hrajeme výkonostně regionálku. Víc k tomu asi nemám. Měli bychom zase slést zpátky z hrušky na zem. Soupeř zahrál šikovně, chytře, držel fyzicky krok. Nebýt 2 minuty do konce tyčka, tak bych asi zapálil halu. Hezký víkend.
Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér):
Dneska to bylo pro diváky zajímavé utkání. První třetinu byla většina našeho týmu ještě na kruháči někde u Mostu. Na začátku druhé třetiny se děj utkání začal postupně měnit. Podařilo se nám domácí dorovnat herně i brankově. Myslím si, že domácí načekali, že tým z posledního místa tabulky je bude takto trápit. Bohužel v důležité koncovce utkání při nás nestálo to pověstné štěstí kdy nastřelený míček z půlky hřiště proskákal až za brankovou čáru. Soupeři děkujeme za utkání a těšíme se na odvetu :) Velké dík patří také domácím divákům za parádni atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 13:10
60:00
59:30
Vyloučen hráč #60 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
59:30
A další přesilovka.
58:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #63 Michal Kolitsch (7:5).
57:50
Fleklova hokejka si udělala letecký den, 10 mterů do vzduchu a hurá se zamotat do sítě za brankou.
57:15
Timeout FBC Česká Lípa B
57:15
Kadaň má možnost kraťounké přesilovky.
55:22
Vyloučen hráč #15 Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:22
Tak si zase zahrajeme 4na4, první 4na4 byla oku lahodící více než 5na5.
54:50
Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
54:26
Flekl místo prázdné brány trefil tyčku.
53:06
Když to Jirka vidí, tak to chytá jako papírovou kuličku.
52:21
Dneska všem utíkají balonky.
50:41
Kulík proběhl kolem Formánka takovou rychlostí, až ho to zfouklo na zem. No alespoň Roman nemusí vytírat tu podlahu.
49:14
Kopp předvedl svou backhandovou střelu na veverku.
47:17
Böhme předvedl dokonalý nedobrovolný ozembouch.
46:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #63 Michal Kolitsch (6:5).
46:59
Ztečovaný hopík a Jirka byl bez šance.
45:38
Míček skotačí českolipským brankovištěm, ale na branku náladu nemá.
44:32
A máme srovnáno.
44:26
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
44:26
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #3 Zdeněk Petrák (5:5).
43:58
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #41 Josef Hanzalík (5:4).
43:58
Úplně zbytečné zbavení se balonku od Pardubskému, ještě namazal Hanzalíkovi a je z toho Dzieržovo gól.
43:13
Štěrba tady má bezkonkurenčně největší fanklub.
42:23
Štěstí, že Böhme netrefil bránu.
40:42
Danda odstřelil balonek daleko za mantinel, no to jste měli vidět výraz jeho táty.
40:00
40:00
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět domácí.
40:00
Střely ve 2. části: 10:9
40:00
39:35
Kdyby si to dali na hokejku, tak je to v bráně.
37:59
Hanzalík trochu zaspal odchod z trestné lavice.
36:25
Kalach se hnal dopředu, ale Jirka byl pozorný.
35:48
Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
35:48
Vyloučen hráč #5 Marek Macura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
35:48
Hanzalík s Macurou se do sebe zamotali a skončilo to sumo zápasem.
35:02
Další podražený míček v gólové šanci, tentokrát od Kulíka.
33:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #33 Dominik Šebek (5:3).
33:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop bez asistence (4:3).
33:07
Andy: „Proky běhá jako slepice:"
Já: „Ale dává góly."
32:56
Dvakrát za sebou domácí hráč trefil prvního hráče před sebou.
31:51
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #15 Jakub Knespl (3:3).
31:51
Jiráček byl na dorážku již krátký.
31:21
Chodura se vymotal ze sevření, ale Jirka pozorný.
30:29
Macura samostatný únik neproměňuje.
29:59
Vyloučen hráč #15 David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
29:59
To byla pomsta za tu vysokou, co dostal.
28:50
Kolitsch se skvěle vrátil a doběhl Drahoše.
27:55
Chudák Böhme, tři kadaňští ho honili.
27:01
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #9 Marek Dzierža (3:2).
27:01
Pod nohou Jiráčka se míček proplazil do branky.
25:23
Budák dostal došvihem do krku, ale rozhodčí zůstávají v klidu.
24:18
Pokorný opět zazdil gólovku.
24:02
Kolitsch trefuje pouze tyč.
23:19
Kulík, sám před bránou, si neporadil s příhrávkou od Pardubského.
22:13
Dundrovi začal skákat balonek, a tak začal skákat kolem něj.
21:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach bez asistence (3:1).
21:54
A zase jsem ho neviděla.
20:54
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #7 Jan Bureš, asistoval #60 Pavel Pešír (2:1).
20:54
Nedáš, dostaneš...
20:15
Pokorný měl před sebou prázdnou bránu, ale podrazil balonek a ten, něž se doplazil k bráně, tak tam byl Jirka.
20:00
20:00
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00
Střely v 1. části: 11:3
20:00
18:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #73 Mikuláš Kulík (2:0).
18:58
Štěrba se v těchto situacích nemýlí.
18:28
Michálkovi ujel balonek a byl z toho akorát pořádný došvih.
17:05
Kadaň není, jak je znám. Už jsme tu měli zápasy, kdy to v tento čas bylo 6:4.
15:39
Jirka svým výhozem trefil pouze hůl Jäschkeho.
13:50
Jirka si došel pro odražený balonek.
13:24
Hanzalík si dal dvě délky hřiště a již oddychuje před brankou.
12:08
Opět skvělé bloky proti Dundrovi.
10:56
Kadaň má hodně střel, Lípa ale většinu blokuje.
09:22
Danda ztratil rovnováhu u mantinelu a málem ulehl na trestnou lavici.
08:38
Kadaň je zatím více v držení balonu, Lípa avšak hrozí z protiútoků.
06:10
Dvoumetrový Šebek se před Jiráčkem rozkročil a napadající českolipští hráči byli bez šance.
04:04
Kopp propasíroval míček mezi nohami Jirky, chybělo jen pár centimetrů, aby skončil v bráně.
03:18
Danda vyhrál sprinterský souboj se Zátkou.
02:48
Macura nabízel balonek Budákovi, ten jej avšak netrefil.
02:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #63 Michal Kolitsch (1:0).
02:18
Kolitsch vypressoval balonek a Kulík uklidil do prázdné.
01:46
Štěrba skvěle zastavil rozběhnutého Knespla.
00:24
Prokopova dělovka měla gólové parametry, ale nemířila mezi 3 tyče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Zdeněk Petrák, Pavel Pešír, Matyáš Flekl, Jan Bureš, Marek Dzierža
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Jakub Káčerík, Jiří Prokop, Daniel Jäschke, Ondřej Kopp, Ondřej Kalach