1:2
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - Hornets Brno ZŠ Horní  3:8
2. Jakub Prášek, 40. Tomáš Šikl, 57. Kryštof Maňour - 3. Kryštof Kopečný, 10. Jiří Žák, 16. Jiří Žák, 19. Jan David Šamánek, 29. Vincent Drápal, 32. Dominik Sláma, 52. Jan Almásy, 59. Jiří Žák; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 18 - Bořek Králík 18; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:2;
Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér):
Naše hra na brněnský tým nestačila. Do příštího zápasu zapracujeme na přihrávkách. Děkujeme za dnešní zápas a podporu diváků.
Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér):
Kontrolované utkání. Po inkasované brance nejlepší výkon v první třetině. Po zbytek zápasu jsme ne moc dobře hráli situace v útočném pásmu, proto jsme nepřidali více branek. Výborný výkon našeho brankáře, který nám dával klid. Díky soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:9
60:00
58:52
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #83 Adam Obertan (3:8).
58:00
Dvě minuty do konce, ale domácí se naděje nevzdávají.
56:09
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #70 Jakub Prášek (3:7).
53:36
Střela z rozehrávky domácích skončila u Králíka.
51:31
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #38 Jan Almásy, asistoval #99 Lukáš Chudíček (2:7).
43:02
Hledík vybojoval míček a proběhl přes celé hřiště, ale obrana mu nedovolila vystřelit.
39:47
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #23 Filip Hurych (2:6).
38:59
Vařejčko si v oslabení vybojoval míček, ale do branky se ho dotlačit nepodařilo.
37:35
Vyloučen hráč #33 Adam Krátký družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky.
36:43
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
34:50
Akce domácích nedokázala prolomit Králíkovu pevnost a rozehrává se v rohu hostí.
31:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #38 Jan Almásy (1:6).
28:13
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #23 Filip Barus (1:5).
24:18
Dobrá akce hostů skončila nad brankou.
22:11
Domácí lační po gólu, ale hosté mají tvrdou obranu.
20:59
Vyloučen hráč #83 Adam Obertan družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:11
20:00
18:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #61 Vincent Drápal (1:4).
15:45
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #64 Kryštof Kopečný (1:3).
09:45
Oslavná siréna zmlkla. Vstřelená branka Krátkého nebyla uznána kvůli faulu.
09:40
Hra je vyrovnaná, ale Brnu se podařil získat brankový náskok.
09:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #27 Matyáš Weinstein (1:2).
02:30
Obranná linie Brna zažívá krušné chvíle.
02:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #83 Adam Obertan (1:1).
01:18
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #74 Kryštof Maňour (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Kryštof Kopečný, Adam Obertan, Jiří Žák, Matyáš Weinstein, Daniel Havel
00:00
Line-up domácích FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Tomáš Šikl, Karel Kuta, Filip Hurych, Jakub Hledík, Jakub Kadavý