2:3
4:1
- : -

FBK Atlas Blansko - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:5
6. Lukáš Kučera, 19. Vojtěch Polách, 35. Lukáš Kučera, 38. Daniel Žilka, 44. Lukáš Kučera, 47. Vojtěch Fedra, 51. František Fedra, 56. Patrik Crla - 9. Tomáš Faltus, 22. František Majvald, 34. Michal Kuklík, 36. Tomáš Chlumecký, 53. Maxim Kubelka; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 93; zásahy brankářů: David Tenora 28 - Roman Doleček 31; po třetinách: 2:1, 2:3, 4:1;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Dnešní vítěžství se nerodilo výbec snadno. Soupeř s námi stačil i přes to, že hrál jen na dvě formace. V první třetině nás neskutečně podržel golman! Díky tomu jsme mohli zůstat v zápase a postupně hrát dál svoji hru. V poslední třetině jsme soupeři odskočili a dotáhli nelhký zápas do vítězného konce. Děkujeme rozhodčí, divákům a soupřei za férový zápas! Jedeme dál! #atlas.ultras
Komentář hostů Adamec Petr (Trenér):
Dnes z naší strany jeden z nejlépe odmakaných zápaů. Těší mne, že jsem soupeře přinutili k nejvyššímu nasazení a nebýt naší střelecké nemohoucnosti a faktoru Kučera, mohl výsledek vypadat jinak. Děkujeme souupeři za fajn utkání
60:00
Střely ve 3. části: 17:9
60:00
55:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #13 Patrik Crla, asistoval #12 Vojtěch Fedra (8:5).
54:20
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
52:03
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #32 Matouš Poláček (7:5).
50:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (7:4).
48:44
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (6:4).
45:19
Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za držení.
43:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (5:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
37:06
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:4).
35:56
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #32 Matouš Poláček (3:4).
34:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (3:3).
33:49
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #32 Matouš Poláček (2:3).
21:15
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #29 Maxim Kubelka (2:2).
21:01
Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:15
20:00
18:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #20 Daniel Žilka (2:1).
08:26
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #10 Petr Doleček (1:1).
05:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #13 Patrik Crla (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Petr Doleček, Martin Novák, Jan Skalický, Ondřej Pokorný, David Derka
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Jan Frýdek, Patrik Crla, Lukáš Kučera, František Fedra, Vojtěch Fedra