5:0
8:0
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice B 18:1
4. Ondřej Budek, 11. Ondřej Budek, 13. Matěj Surák, 16. Ondřej Budek, 20. Tomáš Pour, 24. Filip Tábořík, 27. Ondřej Hlinovský, 35. Bořek Ozom, 39. Kryštof Lehečka, 40. Ondřej Budek, 42. Vojtěch Beneš, 46. Jiří Lukasch, 46. Matěj Surák, 47. Kryštof Lehečka, 48. Kryštof Lehečka, 52. Vojtěch Beneš, 55. Adam Hašek, 56. Ondřej Budek - 2. Jan Poncar; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:5 + Šimon Kaluža 4; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 21 - Matěj Brabenec 25; po třetinách: 5:1, 5:0, 8:0;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Po úvodní facce soupeře po našem nedůrazu v brankovišti jsme se probrali, byli pohyblivější i chytřejší, což nám přineslo v konečném součtu mnoho branek v soupeřově síti, které potěšily oko fanouška. Jsem rád, že jsme utkání dohráli bez zranění, několik zákroků bylo z kategorie za hranou. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za skvělou podporu.
Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí):
K dnešnímu zápasu není moc co dodat. Plzeň nás vyškolila z produktivity. Jim se povedlo všechno, a nám nic. Víc k tomu asi není co říct. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu u nás.
60:00
Střely ve 3. části: 17:8
60:00
59:25
Vyloučen hráč #40 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
58:49
Hosté odehráli oslabení velmi dobře, Šimůnka donutili k výbornému zákroku a následně nastřelili tyč. Domácí se do gölové příležitosti nedostali.
56:49
Vyloučen hráč #39 Lucie Bicková družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
55:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek bez asistence (18:1).
54:54
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #49 Adam Hašek, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (17:1).
51:52
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #20 Tomáš Pour (16:1).
51:42
Vyloučen hráč #94 Šimon Kaluža družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2+2 minuty za hrubost.
48:50
Brabenec si připsal další výborný zásah.
47:29
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
47:29
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #49 Adam Hašek (15:1).
46:53
David Caha sám před domácím brankářem, ten předvedl perfektní zákrok.
46:26
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #20 Tomáš Pour (14:1).
46:16
Vyloučen hráč #40 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hra rukou.
45:46
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #58 Bořek Ozom (13:1).
45:35
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #49 Adam Hašek (12:1).
44:28
Domácí v pěti.
42:58
Ozom ve velké šanci při vlastním oslabení. Sám před hostující brankou netrefil skákavý balonek.
42:28
Vyloučen hráč #48 Jiří Veselý družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
41:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #48 Jiří Veselý (11:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:7
40:00
39:33
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (10:1).
38:55
35:47
Hejdukova střela končí na břevně hostující branky.
35:38
Utkání se vyostřuje.
34:09
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom bez asistence (8:1).
34:09
Bořek Ozom vybojoval balonek na polovině hřiště a mířil sám na hostujího gölmana, kterého překonal kličkou do bekhendu.
32:46
Vyloučen hráč #77 Samuel Černý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:17
Výborný reflex Brabence po střele Ozoma.
30:00
Hosté se ubránili.
28:00
Vyloučen hráč #77 Samuel Černý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání.
26:56
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #96 Vojtěch Beneš (7:1).
26:56
Ondřej Hlinovský dostal dlouhou přihrávku až na hranu hostujícího brankoviště, z první zakončil na bližší tyč.
26:14
Marek Osvald se po individuální akci ve vlastním oslabení dostal až sám před hostujícího brankáře, ten si ale s jeho zakončení poradil.
24:49
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
23:53
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #58 Bořek Ozom (6:1).
23:53
Filip Tábořík se gólově prosadil střelou z vlastní poloviny hřiště.
22:45
Hostující hráč sám před Šimůnkem promáchl.
22:03
Výborné Brabencovy zásahy po střelách Lehečky a Živčáka.
21:30
Velká šance i na druhé straně.
20:51
Dobrý blok hostujícího Tomáše Drobiše po střele Ozoma.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:7
20:00
19:34
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #58 Bořek Ozom (5:1).
19:34
Tomáš Pour se prosadil střelou z dálky, hostující brankář měl zakrytý výhled.
18:24
Velmi dobré oslabení ze strany domácích, budějovičtí hráči si žádnou nebezpečnou situaci nevytvořili.
16:24
Vyloučen hráč #49 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka.
15:49
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (4:1).
15:18
Dobrá Haškova střela z pravé strany, hostující brankář opět výborný.
14:10
Výborný Brabenec po Lehečkově ráně.
12:19
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (3:1).
12:19
Matěj Surák zakončoval z ostého úhlu, trefil hostujícího brankáře, od něhož se balonek odrazil do branky.
10:24
10:24
Surák našel v dobré pozici Budka, ten se prosadil přízemní střelou.
09:15
Pourova střela byla zablokována hostujícími obránci. V následném závaru se do zakončení dostal Ozom, ale byl také neúspěšný.
08:53
Stejným způsobem odpověděl i Matěj Brabenec v brance Jihočechů.
07:19
Šimůnek v domácí bráně si připsal další jistý zákrok.
06:03
Domácí Lehečka našel na hraně malého brankoviště zcela volného Hejduka, ten však nemířil přesně.
04:25
Kvalitní zákrok si připsal i domácí brankář Šimůnek.
03:05
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #58 Bořek Ozom (1:1).
02:02
Plzeňský Ondřej Hlinovský zakončoval v dobré pozici, ale výborně zasáhl hostující brnkář.
01:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #72 David Caha (0:1).
01:07
Jan Poncar se objevil po křižné přihrávce sám před domácím gólmanem a nemýlil se.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Tomáš Drobiš, Lucie Bicková, Marek Fučík, Zdeněk Valdauf, Adam Severin
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Ondřej Budek, Matěj Surák, Bořek Ozom