1:2
2:3
- : -

Panthers Praha - BLACK ANGELS YONEX 5:8
5. David Zelinka, 10. Matyáš Uher, 34. Samuel Hron, 53. Matyáš Uher, 55. Ryan Ian Stejskal - 3. Lukáš Sůva, 8. Matěj Hodač, 9. Lukáš Sůva, 30. Lukáš Sůva, 38. Lukáš Sůva, 45. Matěj Hodač, 51. Adam Štyler, 59. Lukáš Sůva; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Daniel Kolář 11 - Vojtěch Havrda 18; po třetinách: 2:3, 1:2, 2:3;
Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí):
Zápas byl odehrán z obou stran ve velice vysokém tempu, což nám z prvu svědčilo. Dostavali jsme se do poměrně dost šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit, což nám může mrzet. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Petrović Matěj (Asistent trenéra):
Dnešní zápas se odehrával v duchu nahoru dolu, což nebyla naše představa a díky tomu jsme pustili soupeře do zápasu.

Po dvou špatných třetinách z náší strany jsme se dokázali zkoncetrovat do třetí třetiny a předvést výkon, který nás nakonec dostal ke třem bodum, které jsou pro nás duležité jelikož po ztrátách v úvodních zápasech jsme rádi, že jsme zabrali a připsali jsme si druhou výhru v řadě.

Doufáme že v bodových dnech budeme pokračovat i nadále.
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
58:49
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #53 Ondřej Pecka (5:8).
54:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Ryan Ian Stejskal bez asistence (5:7).
52:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #27 Antonín Ježek (4:7).
50:14
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #20 Lukáš Sůva (3:7).
44:27
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #91 Matěj Hodač, asistoval #15 Vít Kašpárek (3:6).
37:57
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #88 Adam Štyler (3:5).
33:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #7 Vojtěch Ježek (3:4).
33:23
Potřebujete uklízečku? Zavolejte Hronovi, krerý vymete pavučinky i ve vaší bráně!
29:15
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #20 Lukáš Sůva bez asistence (2:4).
29:15
Sůva získal balonek ze ztráty domácích u mantinelu a pak už pouze trestal.
27:02
Další šance Blacků 3 na 1, teď ale střílící hráč míjí branku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
19:56
Kolář těsně před koncem první třetiny předvádí MONSTERSAVE!!
18:19
Black Angels se vyskytli v situaci 3 na 1. Bránicí hráč ale zakročuje a šeří tak Koláře.
14:04
Hosté jsou při oslabení v držení balonu více než domácí.
12:16
Vyloučen hráč #29 Tomáš Horák družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání.
09:58
Leiš prošel kličkou přes posledního hráče hostí. Dostat se za záda brankáře hostí se mu ale nepodařilo.
09:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #77 Matěj Motl (2:3).
08:12
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #12 Matěj Lubas (1:3).
08:12
Sůva opět skóruje, tentokrát se ale trefuje Kolářovi přímo pod ruku.
07:43
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #91 Matěj Hodač, asistoval #81 Tomáš Vinkler (1:2).
07:31
Suchánek vysílá neuvěřitelnou střelu backhandem. Golman hosti připraven.
04:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (1:1).
04:49
Domácí využili svou přesilovku, Zelinka zakončuje přímo pod břevno.
03:53
Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:59
02:59
Sůva nekompromisně zakončuje a zvyšuje tak skóre na 0:1.
02:28
První střelu na golmana si připisují domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS YONEX: brankář: Vojtěch Havrda; hráči v poli: Adam Štyler, Jakub Kocourek, Matěj Lubas, Ondřej Pecka, Lukáš Sůva
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Daniel Kolář; hráči v poli: Marek Leiš, David Pech, David Zelinka, Tomáš Kačer, Antonín Ježek