3:4
0:0
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - Bulldogs Brno 3:6
24. Barbora Doležálková, 33. Barbora Doležálková, 35. Barbora Doležálková - 6. Liliana Bolfová, 11. Ema Brucháčková, 23. Michaela Žáková, 32. Michaela Žáková, 38. Anna Brucháčková, 39. Liliana Bolfová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; diváků: 69; zásahy brankářů: Eva Klementová 25 - Jana Prátová 13; po třetinách: 0:2, 3:4, 0:0;
57:55
Brucháčková tvrdou střelou trefila připravenou Klementovou do helmy.
56:58
Sigmundová střílí, ale mimo bránu Klementové.
54:17
Vyloučen hráč #95 Alena Machačová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
54:16
Macháčková nestihla hráčku hostů a dopustila se nedovoleného přestupku.
53:34
Hosté jsou více v držení balónu.
46:57
Hosté drží domácí v nepříjemném tlaku a nedaří se jim z toho dostat.
44:50
Domácí nevyužívají přesilové hry.
43:45
45 vteřin přesilovky si domácí drželi balón na čepelích, teď však hosté tlačí ve vlastním oslabení na stranu Akademie.
42:49
Vyloučen hráč #81 Karolína Sovadinová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
42:40
Domácí si došli pro faul a chvíli to zkoušeli v šesti.
40:01
Hosté si pořád drží náskok. Uvidíme zda tomu tak bude na konci třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:12
40:00
38:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (3:6).
38:38
Bolfová úplně sama před bránou a dostává míček za záda Klementové.
37:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #8 Michaela Žáková (3:5).
37:53
Hosté rychle využívají přesilové hry.
37:43
36:49
Klementová připravena na střelu po zemi.
34:14
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková z trestného střílení (3:4).
34:13
Rozhodčí rozhodili o třetím nájezdu v dnešním utkání. Na starost si jej vzala opět Doležálková a ta kompletuje hattrick.
32:37
Hráčka hostí zachránila zakončeni Zittové, ale stála přitom v malém brankovišti. Nájezd si vzala Doležálková která s klidem proměňuje.
32:28
31:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #36 Anna Brucháčková (1:4).
31:46
Hosté se přihrávkami na jeden dotek dostali až za záda Klementové, která tuto rychlou souhru nestihla.
31:11
Klementová neuvěřitelně vyrazila nebezpečnou střelu helmou do tyčky.
30:48
Vyloučen hráč #63 Barbora Doležálková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
30:11
Prátová si připisuje hned dva zákroky za sebou.
29:08
Eva Stará střílí nad.
28:08
Zittová střílí do bloku.
25:56
Hosté opět v nebezpečné šanci před bránou, zakončení končí za brankou.
23:19
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková bez asistence (1:3).
23:18
Doležálková zpoza branky nachytala Prátovou která chyběla na druhé tyčce a domácí snižují skóre.
22:45
Domácí střela končí na tyčce.
22:19
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková z trestného střílení (0:3).
22:18
Domácí se dopustili přestupku v podobě nadvedávání hole. Rozhodčí nařídil nájezd.
20:01
Začíná nám druhá třetina. Uvidíme zda domácí dokáží srazit dvougólový náskok hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:11
20:00
18:49
Domácí střela končí za bránou hostů. Golmanka hostů neměla žádné problémy.
16:05
Hosté zvyšují tlak na domácí.
15:03
Žáková to dneska zkouší již po druhé od mantinelu na Klementovou, ta ji ale nedává sebemenší šanci.
13:41
13:20
Uvidíme druhou přesilovku dnešního zápasu. Na lavici při nejbližším přerušení si sedne Doležálková.
12:44
Klementová připravená a tvrdou střelu ze středu hřiště.
10:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (0:2).
09:59
Brucháčková Anna nahodila balónek do předbrankového prostoru a Brucháčková Ema připravená na správném místě jen lehce doklepává balón za záda Klementové.
09:27
Ve vlastním oslabení akademie zkouší dlouhý výhoz, zatím všechny bez většího úspěchu.
08:02
Vyloučen hráč #44 Viktorie Vacardová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
08:01
Vranová sekla hráčku Brna a rozhodčí to potrestali prvním dvouminutovým vyloučením.
06:09
Hra trošku stála na straně Brna, teď už ale hosté tlačí na bránu Akademie.
05:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #20 Ema Brucháčková (0:1).
05:16
Bulldogs Brno otevírá skóre dnešního zápasu zásluhou Bolfové.
04:22
Plavcová natáhla na střelu, ta končí mimo.
03:12
Bulldogs víc aktivnější na balónu.
02:27
Pospíšilová jako první prověřila domácí Klementovou.  Ta byla v pozoru a nebezpečnou střelu vytáhla maskou.
01:14
Oba týmy zatím předvádí opatrnější hru a čekají na reakci soupeře.
00:01
Dámy a pánové, vítám Vás u dnešního zápasu extraligy žen, dnes domácí MITEL Florbalová Akademie MB proti Bulldogs Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Eva Stará, Liliana Bolfová, Ema Brucháčková, Kristýna Pospíšilová, Anna Brucháčková
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Barbora Doležálková, Petra Beránková, Veronika Zittová, Alena Machačová, Nela Havlíková