5:2
2:1
- : -

K1 Florbal Židenice - GC System Bulldogs Brno 8:7
12. Anna Klvačová, 21. Bára Zemánková, 23. Anna Klvačová, 25. Anna Klvačová, 37. Viktorie Hrazdírová, 38. Anna Klvačová, 43. Anna Klvačová, 46. Zuzana Žampachová - 6. Karolína Václavíková, 16. Natálie Hodová, 19. Karolina Bartoňková, 20. Kristýna Šefraná, 33. Lota Najsrová, 39. Kristýna Šefraná, 48. Karolina Bartoňková; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 63; zásahy brankářů: Ema Čechová 13 - Lucie Behringerová 16; po třetinách: 1:4, 5:2, 2:1;
Komentář domácích Filipová Eva (Trenér):
Zápas ve vysokém tempu, s který jsme se dokázaly velmi dobře poprat. Krásně vytvořené akce, které jsme dokázaly proměnit. Děkuji holkám za pěknou podívanou a předvedené luxusní herní výkony. Děkujeme soupeři za atraktivní zápas.
Komentář hostů Brouček Martin (Trenér):
Gratuleme soupeři. Potkal se slepej se slepým a ten co víc viděl zvítězil. Ze zápasu si odnášíme ponaučení, to zůstalo v šatně, ale jsme k....
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:59
A opravdu to klaplo! Po více než čtyřech celých letech tu máme na kontě skalp brněnského rivala Bulldogs v rámci kategorie juniorek!
59:18
Oj, tohle není příjemné. Vedení o 1 branku a oslabení 43 sekund před koncem.
59:17
Vyloučen hráč #12 Hong Anh Anna Do družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
58:20
Skoro, naštěstí jen skoro tu byl vyrovnávací gól.
56:00
Hraje se nahoru-dolů, stále tedy nevíme, jak tahle bitva dopadne.
54:25
Co se tady dnes ještě nestane. Střela, divný odraz a málem vyrovnávací gól hlavou. Diváci Židenic si naštěstí oddechli.
52:44
Statistiky přesilovky:
branky-1,
uznané-0
51:27
Uznaný gól, neuznaný gól? Nakonec ne, ale pozdní, zpětný, verdikt sudích jsme moc nepochopili, jelikož k užií VARu nedošlo...
50:45
Bulldogs neumí střídat. Nebo alespoň tak to viděli páni rozhodčí, čeká nás tedy další přesilovka.
50:44
Vyloučen hráč #52 Helena Černá družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
49:13
Pár seker na brankovišti vedoucích k zabránění gólovky a viděli jsme trestné střílení. 9. gól pro domácí kádr nám však nenabídlo, střela Vlachové mířila vysoko nad.
49:12
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #6 Zdeňka Vlachová.
47:09
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #8 Karolína Václavíková (8:7).
45:55
Půlminutka 5 na 3, ale žádný gól jsme neviděli. Židenické holky brání perfektně.
45:24
Židenické holky se cítí na víc. Dalším faulem si zajišťují hru 3 proti 5. Uvidíme, co předvedou.
45:23
Timeout GC System Bulldogs Brno
45:23
Vyloučen hráč #52 Nicol Reissingerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
45:12
Toto bylo krásné, Žampachová se dostala do úniku a ve vlastním oslabení nekompromisně poslala do brány.
45:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #44 Kateřina Jančová (8:6).
44:00
První velká akce v rámci přečíslení od Bulldogs. Čechová však domácí drží!
43:56
Tohoto je škoda, vyloučení za nedovolenou vzdálenost domácím moc neprospěje.
43:55
Vyloučen hráč #19 Adéla Poláchová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:39
Další dlouhý hvizd jednoho z rozhodčích značí další balonek pro Židenice.
42:02
Vedení si opět přebírají hráčky Židenic po povedené střele Klvačové. Předchozí komentář "už jen 18 minut do prodloužení" tudíž nabývá nekorektnosti.
42:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #12 Hong Anh Anna Do (7:6).
40:01
Úvodní buly v rámci třetí části berou domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:5
40:00
39:58
Žampachová zkouší v posledních vteřinkách standartku ze středu, trefuje však pouze helmu hostující golmanky.
38:22
Pouhých 43 vteřin si židenické užily vedení, rychlá kombinace a je tu zpět srovnaný stav!
38:21
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #29 Kristýna Šefraná, asistoval #10 Natálie Lukášová (6:6).
37:39
Přepište dějiny! Židenice poprvé v tomto utkání vedou!
37:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (6:5).
37:20
Počty sedí. K dnešnímu utkání přihlíží celých 63 diváků.
36:02
"Střílej, lásko!", slyšíme z tribuny. A je tomu skutečně tak! Hrazdírová se z úhlu po přihrávce Jančové nemýlila a opět tu máme srovnaný stav!
36:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #57 Viktorie Hrazdírová, asistoval #44 Kateřina Jančová (5:5).
34:25
"Neumíme trefit prázdnou bránu, line se prostory VUT". A, bohužel pro domácí, je tomu skutečně tak. Obrovská produktivita ze začátku periody je již ve statistikách ztracena.
32:12
Tak jsem to zakřikl. Nečekaná střela z půle a hostující družstvo se již potřetí dostává do vedení.
32:11
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #72 Natálie Hodová (4:5).
32:09
Tato přesilovka hostujících toho zatím moc nepřinesla.
30:14
Tento nový začátek však nebyl nejlepší. 13 sekund stačilo Reissingerové na dvouminutový trest.
30:13
Vyloučen hráč #52 Nicol Reissingerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
30:00
Ze stolku jde další bomba, "polovina zápasu a začínáme od znova".
29:15
Tohle nebylo hezké. Najsrová složila židenickou hráčku v rohu a ta si tím vybojovala faul.
27:02
Čechová teď zabránila akci soupeřek. Výborně Emi!
25:57
Dejte Žampachové balonek, trochu místa a jedny gajdy pro Urbanovou jsou tu jakbysmet! Bohužel si po finální přihrávce se situací 1 na 0 její spoluhráčka neporadila, a tudíž je stav stále vyrovnaný.
24:15
A Klvačová přidává další! V předchozím komentáři jsem se evidentně nemýlil. 3 akce, 3 střely, 3x Klvačová součástí a vyrovnaný stav 4:4 je na světě!
24:14
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #44 Kateřina Jančová (4:4).
22:21
A ještě jeden! Klvačové se pravděpodobně nelíbil výsledek první třetiny a rozhodla se s tím něco udělat. 1 gól, 1 asistence, přidejte k tomu Aničce 125 sekund času a máte stav zápasu na rozdílu pouhého gólu!
22:20
20:16
Wohooo, a máme tu hned po přestávce snížení rozdílu! Žampachová krásně našla Zemánkovou a ta nekompromisně zakončila. Stav 2:4.
20:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Bára Zemánková, asistoval #76 Zuzana Žampachová (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:8
20:00
19:05
A nanedlouho tu máme i branku čtvrtou do sítě domácích Židenic.
19:04
18:27
Aaa máme tu třetí branku Bulldogs.
18:26
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #16 Kristýna Veselá (1:3).
18:10
Zemánková padá při střele. Faul však není a ani nemůže být písknut, totiž tak 3 metry okolo nikdo nebyl. Gravitace je evidentně zrádná věc.
16:48
Nestalo se nic. Najsrová trefuje první hráčku a zbavuje se balonku.
16:47
Standartka hostí, uvidíme, co se stane.
15:51
Hostující celek se sportovně přiznává, a tak se rozehrávky ujímají Židenice.
15:01
Vedení v zápase se opět překlání na stranu Bulldogs
15:00
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #72 Natálie Hodová, asistoval #37 Karolína Čižmárová (1:2).
13:23
A příjemnost zdejších mantinelů pokouší teď i Urbanová.
12:40
"sek, sek, sek!", asi tak bychom popsali momentální vývoj na hrací ploše. Hvizd rozhodčích však neslyšíme.
11:56
A je tomu skutečně tak! Jančová krásně našla Klvačovou na středu a srovnáno!
11:55
11:48
Jančová vybojovala faul u mantinelu, třeba uvidíme i pěknou akci.
10:52
Fuchsová, bohužel pro domácí, trefuje jednu z hostí míčkem. Jinak z toho mohl být i pěkný break.
09:20
Reissingerová si právě vyslechla, že není zcela florbalově korektní zabít soupeřku Veselou o mantinel.
06:48
Bulldogs začínají mít ze hry více, avšak většinu střel vyslaných na Čechovou destruuje právě golmanka domácích.
05:58
Ou, toto asi nebylo příjemné. Jančová na středu hřiště okusila, jaké je to se rozbít o povrch VUT.
05:40
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #8 Karolína Václavíková, asistoval #29 Kristýna Šefraná (0:1).
04:48
Dvouminutový trest hráčky hostí nic zajímavého nepřinesl.
04:20
Za pořadatelským stolkem dnes však padají perly. Při sledování brněnského derby se dozvídáme, že 3 body dnes nejspíš bude brát brněnský tým.
02:50
Ale v té třetí vidíme poměrně slušnou šanci domácí a vyloučení hostích.
02:48
Vyloučen hráč #88 Lota Najsrová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky.
02:10
První dvě minutky zápasu nám toho moc nenabídly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Grega a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů GC System Bulldogs Brno: brankář: Lucie Behringerová; hráči v poli: Viktoria Tomešová, Natálie Hodová, Karolína Čižmárová, Kristýna Mlčoušková, Lota Najsrová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Ema Čechová; hráči v poli: Kateřina Jančová, Viktorie Hrazdírová, Anna Klvačová, Bára Zemánková, Zuzana Žampachová