2:3
0:4
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:9
8. Jakub Vařecha, 13. Jakub Vařecha, 35. Jakub Vařecha, 38. Adam Petřivalský - 3. Adam Gere, 5. František Urbánek, 35. Richard Kellenberger, 36. Marek Hauptmann, 36. Adam Gere, 41. Adam Gere, 48. Jakub Dočekal, 53. Dominik Šach, 60. Miroslav Řehák; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vítek Pospíchal 14, Matěj Buršík 5 - Jiří Trojan 25; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:4;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Fyzická převaha soupeře a naše nízká efektivita zakončení je něco, na čem budeme muset více pracovat. Soupeři díky za těžké utkání.
Komentář hostů Svoboda Vilém (Trenér):
Před měsícem jsme od soupeřů dostali lekci v domácím prostředí, od té doby jsme se snažili zlepšit hru i týmovou organizaci. Jsme rádi, že se nám to dnes povedlo ukázat i na hřišti. Děkujeme soupeři za dobrý zápas a těšíme se na další dvě odvety.
60:00
Střely ve 3. části: 9:10
60:00
59:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #4 Dominik Šach (4:9).
52:17
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
52:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach, asistoval #56 Matyáš Cvejn (4:8).
47:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #96 Marek Hauptmann (4:7).
47:29
Střídání brankáře. Nový brankář #77 Matěj Buršík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
40:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Adam Gere bez asistence (4:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
37:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #5 Adam Petřivalský, asistoval #47 Tomáš Zeisel (4:5).
35:55
Hosté po obdrženém gólu odpovědeli hned třemi brankami
35:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Adam Gere, asistoval #40 František Urbánek (3:5).
35:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #71 Marek Honzák (3:4).
34:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #4 Dominik Šach (3:3).
34:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (3:2).
08:43
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost.
08:43
Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
07:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #9 Adam Šikula (1:2).
04:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek bez asistence (0:2).
02:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gotschim a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno U19: brankář: Vítek Pospíchal; hráči v poli: Michal Malec, Jáchym Eliáš, Matyáš Gryc, Adam Klusoň, Jakub Vařecha