0:2
1:2
- : -

FAT PIPE Tigers Start98 - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:7
3. Anna Macháčková, 7. Barbora Špačková, 52. Eliška Poláková - 1. Markéta Vrlíková, 17. Kristina Hudáková, 18. Kristýna Klubalová, 25. Paulína Hudáková, 28. Veronika Rybičková, 49. Malwina Zagórska, 57. Paulína Hudáková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Terezie Tomanová 16 - Veronika Tomšová 20; po třetinách: 2:3, 0:2, 1:2;
Komentář domácích Hofmanová Eliška (Trenér):
Komentář hostů Robenek Jakub (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
58:24
Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
58:24
Domácí si už do konce utkání zahrají přesilovku a stále pokračují v šesti bez brankáře. Je to tedy 6 na 4.
58:01
Start hraje v šesti bez brankáře.
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:16
Timeout FAT PIPE Tigers Start98
56:16
Domácí si vybírají oddechový čas.
56:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #34 Veronika Káčová (3:7).
56:15
Paulína Hudáková se s přehledem trefuje do prázdné branky.
54:44
Ostrava v této třetině převažuje na míčku.
51:10
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (3:6).
51:10
Výborná oční domluva mezi Zlatníkovou a Polákovou, která trefuje pravou šibenici.
48:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:6).
48:09
Malwina Zagórska zvašuje na 2:6.
47:13
Terezie Šešulková nedobrzdila svůj sprint a schazuje bránu domácích.
45:21
Mlejnková zkouší vystřelit, ale trefuje jen břicho golmanky domácích.
42:31
Bejk Kristýny Vejvodové je překažen protihráčkou.
40:19
Michaela Mlejnková po tvrdém zásahu domácích zůstává ležet za mantinelem. Po chvílí se zvedá a je vidět, že má něco s levou rukou. Uvidíme, zda bude ještě hrát.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:9
40:00
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:02
Natalie Hurníková se těžko zvedá z pádu za svou brankou a doklusává na střídačku. Snad bude v pořádku.
36:59
Markéta Baťková po faulu protihřáčky tvrdě padá na zem, ale rychle se zase zvedá.
35:56
Nebezpečná střela Vejvodové končí na bříchu Tomškové.
31:49
Domácí málem slavili gól, ale Tomšová míček těsně chytla.
27:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #42 Linda Pudišová (2:5).
27:47
Tentokrát se Startu nepodařilo ubránit svoje olabení.
26:50
Vyloučen hráč #79 Tereza Hanzlíková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:50
Na trestnou lavici opět usedne Tereza Hanzlíková.
24:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #9 Veronika Rybičková (2:4).
24:28
Rybičková nahrává crossem Hudákové, a ta se trefuje.
23:10
Vanda Šnajberková zbytečně vyhazuje Veroniku Rybičkovou za mantinel.
21:20
21:20
První vyloučení zápasu a hosté si zahrají přesilovku.
20:55
Odložené vyloučení pro domácí. Ostava jde do šesti.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:10
20:00
19:29
Zagórska Malwina jde sama na branku, zkouší střelu backhandem, ale Tomanová Terezie je na ní připravena.
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:3).
17:44
Hudáková na Klubalovou, která se trefuje k levé tyčce.
16:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #9 Veronika Rybičková (2:2).
16:15
Přesná nahrávka i střela a Ostrava vyrovnává skóre.
13:21
Rozehrávka Startu končí v rukou Tomšové.
11:23
Tomšová vyráží střelu Kovaříkové.
08:48
Vejvodová ve snaze skórovat šlape Tomšové na nohy a rozhodčí pískají pro hosty.
06:13
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (2:1).
06:13
Kristina Zlatníková našla volnou Barboru Špačkovou, která střílí do prázdné branky.
04:29
Eliška Poláková střílí silnou střelu, ale Veronika Tomšková na poslední chvíli vyráží rukou.
02:14
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #89 Anna Macháčková, asistoval #13 Eliška Poláková (1:1).
02:14
Stejně provedený gól, tentokrát ale ze strany domácích.
00:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #77 Kristýna Klubalová (0:1).
00:55
První rychlý gól střelou ze zášvihu v podání Markéty Vrlíkové.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Michaela Mlejnková, Veronika Káčová, Malwina Zagórska, Paulína Hudáková, Veronika Rybičková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Tigers Start98: brankář: Terezie Tomanová; hráči v poli: Anežka Pěnkavová, Sabina Šnajberková, Zuzana Mervartová, Kristýna Vejvodová, Kateřina Kovaříková
00:00
Vítáme vás na dnešním zápase, kde se proti sobě utká FAT PIPE Tigers Start98 a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.