1:0
- : -
FBC Liberec

Panthers Praha - FBC Liberec 5:8
18. Magdalena Klírová, 30. Zuzana Cihelková, 33. Emily Maurerová, 36. Magdalena Klírová, 48. Hana Dyntarová - 1. Markéta Šorfová, 6. Agáta Kučerová, 11. Petra Škodová, 13. Petra Škodová, 28. Markéta Šorfová, 29. Kateřina Jirsová, 29. Nicol Červenková, 34. Karolína Klubalová; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 24 - Aneta Fryčová 21; po třetinách: 1:4, 3:4, 1:0;
Komentář domácích Skazko Pavel (Trenér):
Podobná situace jako ve včerejším zápase. Nechali jsme si utéct začátek zápasu a soupeři dopřáli dostatečný náskok. I přes výrazné zlepšení v průběhu zápasu, to na body nestačilo. Přejeme sopeři hodně štěstí ve zbytku sezóny, předvádí doposud velmi hezké výkony.
Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér):
Pěkně rozehrané utkání, které jsme si v závěru trochu zkomplikovali a dovolili jsme domácím se vrátit zpět do zápasu. Ukázalo se, že koncentraci musíme udržet po ceklých šedesát minut hry a ne, pouze v klíčových situacích. Jsem rád, že jsme to v hlavách tentokrát zvládli. V samám závěru se ukázala naše síla, a ať ve čtyřech, nebo ve dokonce třech jsme si závěr pohlídali. Holkám chci poděkovat za bojovnost a týnmového ducha. Soupeřkám přejeme hodně štěstí.
60:00
Střely ve 3. části: 7:9
60:00
56:52
Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
51:12
Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky.
51:03
Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
47:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Hana Dyntarová, asistoval #40 Klára Schmiedová (5:8).
47:14
Timeout Panthers Praha
47:14
Vyloučen hráč #26 Karolína Hisemová družstva FBC Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky.
44:43
Vyloučen hráč #90 Linda Srbová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:12
40:00
36:00
Vyloučen hráč #18 Hana Dyntarová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
35:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #24 Zuzana Cihelková (4:8).
33:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #74 Lucie Cidlinská (3:8).
33:15
Vyloučen hráč #22 Magdalena Klírová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
32:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #59 Emily Maurerová, asistoval #16 Karolína Kutalová (3:7).
30:47
Vyloučen hráč #74 Lucie Cidlinská družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
29:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková bez asistence (2:7).
28:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #30 Nicol Červenková, asistoval #58 Alexandra Rašková (1:7).
28:05
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #74 Lucie Cidlinská (1:6).
27:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karolína Klubalová (1:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:11
20:00
17:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #18 Hana Dyntarová (1:4).
12:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #18 Karolína Klubalová (0:4).
10:19
05:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Agáta Kučerová, asistoval #17 Petra Škodová (0:2).
00:54
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Aneta Fryčová; hráči v poli: Nicol Červenková, Tereza Holcová, Karolína Klubalová, Veronika Šmídková, Markéta Šorfová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Markéta Rundštuková; hráči v poli: Eliška Tázlerová, Hana Dyntarová, Klára Schmiedová, Nicola Braunová, Magdalena Klírová