0:4
2:6
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:13
5. Mário Ozimý, 19. Adam Václav Kyselka, 43. Tomáš Trnka, 47. Mário Ozimý - 5. Štěpán Novák, 8. Jakub Mühlfait, 12. Vojtěch Andrášek, 25. Vojtěch Andrášek, 29. Štěpán Novák, 38. Matyáš Bláha, 40. Kosťantyn Šlosar, 44. Matyáš Bláha, 44. Lukáš Mervart, 57. Vojtěch Bláha, 58. Matyáš Bláha, 60. Matyáš Bláha, 60. Lukáš Mervart; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 20, František Stárek 7 - Viktor Hejna 26; po třetinách: 2:3, 0:4, 2:6;
Komentář domácích Grega Jozef (Trenér):
Soupeř nás dneska jednoznačně přeběhal, byl aktivnější a zaslouženě vyhrál. Děkujeme za zápas.
Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí):
Utkání, ve kterém chtěly oba týmy hrát florbal spíš než masírovat soupeře za hranou pravidel. Po divočejší 1. třetině se nám povedlo proměnit několik protiútoků a dostat tak klid do hry. Od této chvíle jsme dostali hru pod větší kontrolu, soupeře trestali a došli si pro vítězství. Děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:13
60:00
59:55
dvě rychlé branky po přihrávce
59:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #16 Jakub Mühlfait (4:13).
59:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #15 Vojtěch Andrášek (4:12).
57:19
57:19
bláha má hattrick
56:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #26 Michael Wertheim (4:10).
52:23
Vyloučen hráč #88 Maxim Grega družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za vysoká florbalka.
47:56
Vyloučen hráč #95 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
47:56
a další
47:35
Vyloučen hráč #94 Vojtěch Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
47:35
a bohemka jde znovu hrát přesilovku
46:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #73 Mário Ozimý, asistoval #64 Tomáš Trnka (4:9).
46:35
trnka středem propašoval míček a ozimý z první bezproblémově zakončil
46:11
Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
45:50
bohemka hraje na půlce sparty
44:45
grega z úniku neproměnil
43:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #37 Štěpán Novák (3:9).
43:10
43:10
Bláha vypálil pecku do šibenice
42:40
bohemka začíná tlačit
42:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka bez asistence (3:7).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 František Stárek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
39:59
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
39:40
bohemka dnes střílí hodně nad bránu a dostává lekci z efektivity
39:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #26 Michael Wertheim (2:7).
37:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #10 Jakub Kárník (2:6).
36:40
sparta bezpečně na míčku na půlce bohemky
35:20
sparta se snažila dostat míček na střed, ale pramenila z toho jen ztráta a protiútok bohemky
33:00
Drba zkoušel něco vymyslet před brankářem bohemky, ale míček mu sjel z čepele
30:10
teď obě strany měli během pár sekund přečíslení, ale ani jedna strana ho nevyužila
30:00
zápas sleduje 24 diváků, děkujeme
28:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák bez asistence (2:5).
28:44
novák se dostal k míčku a nekompromisně posílá míč za tyč
27:01
zákrok hejny, který ale měl velký rozhled
24:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Vojtěch Andrášek, asistoval #10 Jakub Kárník (2:4).
20:00
o přestávce se dostavil i mladý talent bohemians s číslem jedenáct, který dává gól za gólem
20:00
Střely v 1. části: 13:14
20:00
19:50
ke konci třetiny je hra klidnější, ani jeden tým vyloženě neohrozil branku
18:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #59 Ondřej Kroužek (2:3).