1:0
1:1
- : -

AIK Steel Kladno C - Florbal Kladno B U23 4:3
3. Ondřej Šíma, 5. Jaroslav Chalupný, 22. Jakub Šíma, 32. Ondřej Šíma - 1. Benjamín Šela, 4. Filip Sochor, 32. Matěj Vencl; rozhodčí: Jiří Čížek - Václav Lauda; vyloučení: 1 + Jakub Šíma 4:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Bláha ? - David Kuliha -4; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:1;
36:00
35:13
Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2+2 minuty za sekání.
31:44
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #25 Štěpán Merta (4:3).
31:36
Timeout Florbal Kladno B U23
31:36
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #97 Ondřej Šíma, asistoval #71 Jakub Šíma (4:2).
30:52
Timeout AIK Steel Kladno C
24:00
24:00
21:23
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #97 Ondřej Šíma (3:2).
18:41
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
04:14
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (2:2).
03:23
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #74 Vojtěch Vosyka (1:2).
02:10
00:34
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #77 Benjamín Šela, asistoval #23 David Burda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Čížek a Václav Lauda.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kladno B U23: brankář: David Kuliha; hráči v poli: Roman Křížek, Filip Sochor, Matěj Vencl, Jan Lintymer, Vojtěch Vosyka