2:2
4:3
- : -

FbC Engineers - Orka Čelákovice B 9:8pn
1. Tadeáš Zahumenský, 8. David Příbaň, 17. Tadeáš Zahumenský, 21. Tomáš Hambálek, 26. Tadeáš Zahumenský, 28. Tadeáš Zahumenský, 30. Pavel Khunt, 36. Pavel Khunt, N Tadeáš Zahumenský - 4. Vojtěch Nehasil, 7. Vojtěch Nehasil, 9. Ivan František Kuchař, 20. Vojtěch Nehasil, 23. Ivan Tomášek, 25. Matěj Bača, 33. Tomáš Sadil, 35. Vojtěch Nehasil; rozhodčí: Jan Řehák - Šimon Kořínek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Laňka -8 - Jakub Vitoušek ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 4:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #18 Tadeáš Zahumenský a vstřelil rozhodující gól (9:8).

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #23 Vojtěch Rubeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #88 Pavel Khunt a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #77 Vojtěch Nehasil , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:18
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Pavel Khunt, asistoval #69 Petr Marušák (8:8).
34:42
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #77 Vojtěch Nehasil, asistoval #23 Vojtěch Rubeš (7:8).
34:28
Vyloučen hráč #21 Kryštof Kopecký družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:34
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #43 Tomáš Sadil, asistoval #23 Vojtěch Rubeš (7:7).
29:55
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Pavel Khunt bez asistence (7:6).
27:20
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský bez asistence (6:6).
25:33
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #7 Martin Štrof (5:6).
24:52
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #79 Matěj Bača bez asistence (4:6).
24:00
24:00
22:19
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #25 Ivan Tomášek, asistoval #51 Vojtěch Žáček (4:5).
20:41
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #8 Tomáš Hambálek, asistoval #18 Tadeáš Zahumenský (4:4).
19:36
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #77 Vojtěch Nehasil bez asistence (3:4).
16:06
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #18 Tadeáš Zahumenský, asistoval #8 Tomáš Hambálek (3:3).
12:00
12:00
08:44
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař, asistoval #43 Tomáš Sadil (2:3).
07:23
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #73 David Příbaň, asistoval #18 Tadeáš Zahumenský (2:2).
06:13
05:23
Vyloučen hráč #88 Pavel Khunt družstva FbC Engineers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:10
Vyloučen hráč #22 Richard Filikar družstva FbC Engineers na 2 minuty za zvedání florbalky.