2:3
2:0
- : -

Orka Čelákovice B - Floor Maniacs Mělník 6:5pn
2. Ivan Tomášek, 15. Adam Stehlík, 23. Vojtěch Rubeš, 27. Vojtěch Nehasil, 29. Ivan František Kuchař, N Ivan Tomášek - 10. Matěj Vetešník, 12. Petr Losenický, 21. Matěj Vetešník, 22. Petr Losenický, 24. Milan Beneš; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček ? - Oldřich Hlavička ?; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #66 Adam Kavalier a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Floor Maniacs Mělník hráč #43 David Vetešník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #25 Ivan Tomášek a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Floor Maniacs Mělník hráč #23 Matěj Homolka , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
29:13
Vyloučen hráč #21 Martin Žebera družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za sekání.
28:04
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař bez asistence (5:5).
26:38
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #77 Vojtěch Nehasil, asistoval #66 Adam Kavalier (4:5).
24:00
24:00
23:00
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #88 Milan Beneš, asistoval #97 Matěj Vetešník (3:5).
22:12
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #23 Vojtěch Rubeš, asistoval #77 Vojtěch Nehasil (3:4).
21:26
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #45 Petr Losenický bez asistence (2:4).
20:40
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #97 Matěj Vetešník, asistoval #45 Petr Losenický (2:3).
14:30
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #34 Adam Stehlík, asistoval #23 Vojtěch Rubeš (2:2).
12:00
12:00
11:53
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #45 Petr Losenický, asistoval #97 Matěj Vetešník (1:2).
09:16
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil #97 Matěj Vetešník, asistoval #88 Milan Beneš (1:1).
01:16
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #25 Ivan Tomášek, asistoval #21 Kryštof Kopecký (1:0).