Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:59
59:14
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #9 Daniel Filip (6:8).
59:09
Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za opakované přestupky.
58:19
Domácí to ještě zkouší bez golmana, čas je ale neúprosný.
57:28
Bohužel domácím se nepodařio navázat na první část třetí třetiny a hosté už kontrolují utkání.
56:56
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Brautferger bez asistence (5:8).
56:51
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
53:26
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #25 Jakub Slavík (5:7).
52:49
Než jsem to stihl dopsat hosté se ujímají vedení. A na tahu jsou opět domácí. Ale jde vidět, že hostý tento gol velmi nabudil. Oba týmy posílají na hrací plochu nové pětky.
51:41
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #31 Petr Brautferger (5:6).
51:07
Výborně Hubl, krásná střela do protipohybu golmana a domácí srovnávají skore. Tak jak v druhé třetině hráli poměrně tragicky se dokázali do třetí části zvednout a teď to jsou hosté, kdo tahá za kratší konec.
50:03
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #73 Martin Sedláček (5:5).
48:02
Backhendová střela od Sedláčka, která ale šla mimo bránu. O další domácí střelecký pokus se pokusil Vojáček, ale ani tato rána nenašla branku. Pozitivní je, že se domácí ubranili.
47:44
Místo, aby domácí pokračovali v tlaku, budou muset se bránit dalšímu oslabení. Tady mají hosté skvělou příležitost na odskočení. Kalina měl obrovskou šanci, ale Petr spolu s obránci drží.  Blana míří vpřed, ale vypadá to, že bude tahat jen čas.
46:00
Vyloučen hráč #73 Martin Sedláček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
42:45
Tomu říkám vstup do třetí části. Hanzlík krásnou přihrávkou přes šíři hřiště našel volného Mahlu, a ten z první nedal golmanovi hostí šanci. V další šanci Filip(Letka) tentokrát Hlinák kryje. Hosté mi příjdou lehce zatažení. Možná je smršť golu zaskočila, toho by mohli domácí využít a vyrovnat skore.
42:23
Domácím se povedlo vstřelit rychlý gol, ale stále o dva prohrávají.
42:20
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #18 Simon Georg Mahla, asistoval #7 Tomáš Hanzlík (4:5).
41:03
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #22 Jan Vojáček (3:5).
40:14
Oba týmy zatím ještě ve čtyřech.
40:01
Vzhůru do třetí části. Domácí by se potřebovali dostat rychlým golem do zápasu, zda se jim to povede, uvidíme za pár okamžiků.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:16
40:00
39:59
Hráči na hřišti se více soustředí na souboje, než na hru. Hlavně spíše domácí. Hosté toho využívají a odskakují na rozdíl tří branek.
39:34
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #4 Adam Drastich (2:5).
38:35
Vyloučen hráč #9 Daniel Filip družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
38:35
Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost.
38:34
A opět Hubl, tentokrát přihával před brán kde si sbíhal Sedláček, ale jeden z obránců stihl vložit svou hůl.
37:14
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #4 Adam Drastich (2:4).
36:10
Hubl(Letka) měl velkou možnost na vstřelení golu. Sice vymíchal jednoho obránce, ale na druhého už bohužel byl krátky.
35:28
Domácí nám toho v druhé části směrem dopředu nic nepředvedli a bohužel zaslouženě se hosté ujímají vedení.
34:23
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Brautferger, asistoval #44 Petr Novotný (2:3).
34:23
Obrovská šance pro Letku. Hranický trestuhodně netrefil poloprázdnou bránu.
32:50
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #88 Jan Wald, asistoval #21 Matyáš Kalina (2:2).
32:20
Hanzlík chtěl vypíchnout míček, který skákal uprostřed, nakonec se ho zmocnil jeden z obránců hostí.
30:10
Zatím se domácím nedaří udržet na polovině soupeře. V druhé části je mnohem aktivnější tým hostí.
27:30
Domácí se pokouší vysmlet směrem něco do předu. Blan(Letka) měl možnost, ale netrefil velmi vysoký míček od Mahly.
25:50
Hosté navyužili přesilovou hru, domácí skvělé odbránili, ale stojí je to určitě dost sil.
25:35
Opět výborně Petr jako zeď nadvakrát zasahuje. A drží domácí při dalším oslabení.
24:10
Vyloučen hráč #18 Simon Georg Mahla družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
24:02
Hosté zatím v šesti, budou možná hrát další přesilovou hru.
23:07
Domácí měli štěstí, že Pecha nesthihl přihrávku do běhu, kterou nezpracoval. Už by šel sám na domácího golmana. A opět skvělý Petr, maskou vyrazil. Zatím jsou hosté mnohem aktivnější.
21:30
Střela od Vondrušky(Butchis) rozvinila síť, ale pouze boční. Neuvěřitelný zákrok od domácího golmana Petra, neskutečně se stihl přemístit a zabránil jistému golu.
20:02
Úvodní buly druhé části vyhrál tým hostí a hosté mají pořád minutu přesilové hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:12
20:00
19:16
Vyloučen hráč #87 Jakub Košarišťan družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:39
Prakticky v momentě kdy skončil trest domácích naskočil na trestnou hráč hostí a Letka může využít tuto přesilovku ve svůj prospěch. Konečně se usadili v útočné třetině, ale míček jim stále odskakuje.
17:08
Vyloučen hráč #14 Tomáš Vondruška družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování florbalky.
16:05
Hosté mají k dobrou přesilovou hru. Domácí zatím odolávají. Obránci si to zatím dávají mezi sebou. ALe už se Pecha pokusil o střelu.
15:10
Vyloučen hráč #15 Ondřej Čech družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
14:03
Krásná spolupráce, tentokrát v opačném pořadí. Filip nahrával, před bránu na Hubla a ten poslal střelu pod horní tyč, kde golman hostí neměl šanci.
12:52
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #9 Daniel Filip (2:1).
12:26
Hublova střela byla z otočky vyražena golmanem hostí a bylo to maskou.
10:22
Standardní situace z velmi nebezpečné vzdálenosti pro domácí tým. Vojháček to napálil do zdi a rána to byla velká, protože obránce dost hlasitě zařval bolestí.
08:28
Blana(Letka) hlava nahoře, přihrávka před bránu, kde číhal na přihrávku Šincl. Ten přihrávku zpracoval, ale brankář se stihl přemístit.
07:45
05:55
Papež(Butchis) nahrával krásnou přihrávkou na úplně volného Pechu, ten se už dostal do velkého úhlu a nemohl zakončovat z první, naštěstí pro Letku, která si nepokryla volného útočníka.
04:30
První gól zápasu a domácí se ujímají vedení. Hosté nám toho směrem dopředu moc neukázali.
03:37
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #10 Dominik Hubl (1:0).
02:30
Šincl(Letka) měl možnost vystřelit a taky to udělal, ale střelu mu zabklokoval jeden z obránců hostí.
01:00
Na hřišti jsou nové lajny. Hubl(Letka) v rohu a zkouší něco vymyslet, ale nikoho nenachází v před brankovém prostoru.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí. Blana v první akci domácích. Rychlé akce a hosté měli hned problém.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Matyáš Kalina, Adam Drastich, Petr Novotný, Tomáš Vondruška, Petr Brautferger
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Jiří Šincl, Ondřej Čech, Jan Hranický, Vojtěch Blana, Simon Georg Mahla
00:00
Dobrý den, vítám Vás u dnešního online přenosu.Domácím se poslední zápas vůbec nepovedl a dnes budou chtít odčinit vysokou prohru. Ovšem hosté okukují první místo v tabulce, takže Letka to bude mít nesmírně těžké. Navíc první vzájemný zápas pro domácí také nedopadl dobře. Dočkáme se i přes to tří bodů pro domácí ?  To se dozvíme již od 17:00, kdy je naplánovaný start tohoto utkání.