0:2
2:0
- : -

K1 Florbal Židenice Girls - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:3pn
8. Martina Jansová, 22. Anna Škorpíková, 22. Dorota Šedá, N Nela Horáková - 10. Ella Endlová, 17. Ella Endlová, 18. Samira Hrůzová; rozhodčí: Petr Pagáč - Alexandr Studeník; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Nikol Kouřilová ? - Šárka Hamříková -3; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #7 Ellen Rygrová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice Girls hráč #83 Anna Škorpíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #88 Františka Klaudingerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice Girls hráč #33 Nela Horáková a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #13 Samira Hrůzová , ale gól nevstřelil.
30:00
Zahájena trestná střílení.
30:00
21:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice Girls vstřelil #81 Dorota Šedá, asistoval #21 Adéla Žampachová (3:3).
21:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice Girls vstřelil #83 Anna Škorpíková, asistoval #69 Vendula Žáková (2:3).
20:00
20:00
17:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Samira Hrůzová, asistoval #25 Karolína Kundrátová (1:3).
16:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #55 Ella Endlová bez asistence (1:2).
15:54
Vyloučen hráč #21 Adéla Žampachová družstva K1 Florbal Židenice Girls na 2 minuty za sekání.
10:00
10:00
09:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #55 Ella Endlová, asistoval #23 Adéla Mičová (1:1).
07:56
Branku družstva K1 Florbal Židenice Girls vstřelil #14 Martina Jansová bez asistence (1:0).