4:1
4:1
- : -

FBC Česká Lípa white - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:2
1. Mikeš Motejzík, 7. Vojtěch Kafka, 8. Lucie Švajcrová, 12. Dominik Slabion, 15. Štěpán Daněk, 20. Mikeš Motejzík, 22. Radim Piškula, 22. Jáchym Hocko - 1. Alexandr Kunkela, 13. Josef Hudík; rozhodčí: Ondřej Sklenář - Jaroslav Tichý; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Marek Meďáš 6 - Jiří Pecka 5; po třetinách: 4:1, 4:1;
24:00
Střely ve 2. části: 7:5
24:00
21:51
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #66 Jáchym Hocko, asistoval #41 Stanislav Jireš (8:2).
21:16
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #44 Lucie Švajcrová (7:2).
20:43
Vyloučen hráč #4 Jan Hranáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
19:41
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (6:2).
14:10
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #21 Štěpán Daněk, asistoval #20 Jiří Čapek (5:2).
12:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #33 Josef Hudík, asistoval #46 Jan Konopík (4:2).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 6:3
12:00
11:27
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #77 Dominik Slabion, asistoval #99 Jakub Ulman (4:1).
07:44
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:1).
06:05
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #47 Vojtěch Kafka, asistoval #66 Jáchym Hocko (2:1).
03:13
Vyloučen hráč #65 Jiří Doležil družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání.
00:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #26 Alexandr Kunkela, asistoval #24 Jiří Baxa (1:1).
00:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Sklenář a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa white: brankář: Marek Meďáš; hráči v poli: Radim Piškula, Mikeš Motejzík, Lucie Švajcrová, Jiří Doležil, Jakub Ulman