2:2
2:2
- : -

TEXAS LONGHORNS DDM P6 - ACEMA Sparta Praha YELLOW 4:5pn
4. Tobiáš Kopecký, 9. Lukáš Friesz, 16. Štěpán Diviš, 22. Ondřej Sátra - 4. Richard Jantač, 11. David Wollner, 20. Radim Lukeš, 22. Lukáš Přerovský, N David Wollner; rozhodčí: Filip Beran - Marek Schober; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Patrik Borovec ?, Patrik Dvořák ? - Filip Cvejn -4; po třetinách: 2:2, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #21 David Wollner a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #5 Ondřej Kovalčuk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #88 Radim Lukeš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #8 Vojtěch Makovec a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #82 Lukáš Přerovský a vstřelil gól.
24:00
Zahájena trestná střílení.
24:00
21:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #82 Lukáš Přerovský, asistoval #88 Radim Lukeš (4:4).
21:36
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #14 Ondřej Sátra, asistoval #77 Tobiáš Kopecký (4:3).
20:56
Vyloučen hráč #40 Karel Köchrt družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za špatné střídání.
19:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #88 Radim Lukeš, asistoval #80 David Přerovský (3:3).
16:31
Trestné střílení družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 neproměnil #77 Tobiáš Kopecký.
15:48
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #4 Štěpán Diviš, asistoval #8 Vojtěch Makovec (3:2).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář #28 Patrik Dvořák družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6
12:00
12:00
10:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #21 David Wollner, asistoval #80 David Přerovský (2:2).
08:58
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #68 Lukáš Friesz, asistoval #54 Miroslav Lovčinský (2:1).
03:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #91 Richard Jantač, asistoval #21 David Wollner (1:1).
03:26
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #77 Tobiáš Kopecký, asistoval #8 Vojtěch Makovec (1:0).