2:3
2:6
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FbŠ Bohemians 4:14
25. Jiří Lebeda, 29. Daniel Nicklas, 41. Filip Eliáš, 55. Michal Zeman - 1. Karel Petrák, 4. Jakub Buršík, 10. Jan Malič, 18. Ondřej Kawulok, 18. Jaroslav Petrák, 29. Ondřej Kawulok, 38. Jakub Buršík, 40. Jaroslav Petrák, 45. Filip Forman, 48. Filip Forman, 48. Patrik Rozkovec, 51. Filip Forman, 53. Karel Petrák, 55. Matúš Gajdoš; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4:3; využití: 1:3; diváků: 210; zásahy brankářů: Daniel Váradi 22 - Tomáš Hyršl 16; po třetinách: 0:5, 2:3, 2:6;
Komentář domácích Mandler Marek (Trenér):
Komentář domácího trenéra Marka Mandlera přidáváme kvůli problémům s technikou v psané podobě: "Zápas hodnotím negativně, 14 obdržených branek je strašně moc. Dnes jsme zvládli chladnokrevně neproměnit obrovské množství brejků a dva nájezdy, což nás stálo alespoň opticky lepší výsledek. Jako zlomovou vnímám naší druhou přesilovou hru, kde jsme se mohli soupeři přiblížit na rozdíl 3 branek a udržet se v zápase. Místo toho jsme inkasovali a to byl určitě jeden z klíčových momentů."
Komentář hostů Jedlička Michal (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 6:10
60:00
59:40
Střela do tyčky hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FbŠ Bohemians .
54:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #55 Matyáš Velc (4:14).
54:26
Bohemians mění závěr zápasu v exibici a střílejí další branky
54:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #70 Drahoslav Pastor (3:14).
53:54
Dnešní utkání sleduje 210 diváků
52:55
Nedůraz před domácí brankou končí gólem Karla Petráka
52:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (3:13).
51:48
Šťovíček míček zblokoval a poté vybídl ke skórování Zahraje, tan však branku minul. Z následné šance přestřelil i Strachota
50:09
Forman střelou na bližší tyč nachytal Váradiho
50:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #21 Jakub Buršík (3:12).
47:39
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #33 Ivan Tomčo.
47:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #22 Patrik Rozkovec bez asistence (3:11).
47:12
45:58
Vyloučen hráč #79 Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
45:07
Strachota z nájezdu backhendem Hyršla nepřekonal
45:06
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #78 Michal Strachota.
44:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #38 Jan Malič (3:9).
43:35
Řehoř sestřelil u mantinelu Zahraje a síly na hřišti se vyrovnají
43:34
Vyloučen hráč #18 Jan Řehoř družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:18
Přesilová hra odstartovala střelou Formana do bloku a Šebka mimo
43:11
Vyloučen hráč #86 Jiří Šťovíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
40:33
Rychlá rozehrávka domácích končí střelou Eliáše přesně k tyči
40:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Filip Eliáš, asistoval #74 Lukáš Macháček (3:8).
39:01
Forman na střed na Jaroslava Petráka a hosté svou minutovou přesilovku využívají
39:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #81 Filip Forman (2:8).
37:40
Domácí zahráli přesilovku opravdu mizerně a po faulu Zavadila nyní končí
37:39
Vyloučen hráč #23 Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
37:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #18 Jan Řehoř (2:7).
36:47
Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:52
Smolka se skvěle vrátil a na poslední chvíli sebral míček Buršíkovi, který by jinak s Maličem bežel sám na Váradiho
33:02
Sledujeme extrémně rychlý zápas, hra se přelévá ze strany na stranu
30:55
Hosté vybojovali míček za brakou a svírají domácí před jejich brankou
28:41
Nicklas nejprve krásnou střelou využil přesilovku, bohužel hned vzápětí mířil podobně přesně Kawulok a domácí tak znovu ztrácí čtyři branky
28:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #21 Jakub Buršík (2:6).
28:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #78 Michal Strachota (2:5).
27:55
Vyloučen hráč #30 Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
24:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #66 Jiří Lebeda bez asistence (1:5).
17:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #18 Jan Řehoř (0:5).
17:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #81 Filip Forman (0:4).
09:25
Šebek nahodil míček před branku, kde si ho našel Malič a Bohemians početní výhodu rychle využívají
09:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #7 Patrik Šebek (0:3).
08:41
První faul ještě rozhodčí Zavadilovi odpustili, ten následující již nikoliv a uvidíme tak první přesilovku zápasu
03:44
Obrovská hrubka Tormy, který míček poslal Maličovi na střed. Obránce Bohemians poté našel lépe postaveného Buršíka a hosté vedou 2:0
03:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #38 Jan Malič (0:2).
02:52
Nepřesnost v domácí rozehrávce uhasil blokem Eliáš
00:39
První akce hostí končí gólem, Malič našel úplně volného Petráka, který otevírá skóre
00:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #38 Jan Malič (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Ondřej Kawulok, Karel Petrák, Filip Forman, Jakub Buršík, Jan Malič
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Daniel Kalaš, Ivan Tomčo, Adam Zahraj, Michal Strachota, Petr Torma
00:00
Vítáme Vás u sledování online přenosu z utkání 11.kola Livesport Superligy, ve kterém se domácí Karlovy Vary pokusí zaskočit aktuálně čtvrtý tým ligové tabulky FbŠ Bohemians. Oba týmy mají po posledním kole co napravovat, karlovarští si odvezli vysokou porážku ze hřiště Chodova, Bohemians v pondělní dohrávce nestačili na stále neporažený Tatran. Favoritem je výběr trenéra Jedličky, uvidíme, zda tuto roli dokáže potvrdit. Než celý zápas vypukne můžete si přečíst zápasový program, kde mimo jiné najdete rozhovor se slovenským útočníkem Ivanem Tomčem, který v minulosti nastupoval za Bohemians a v letošní sezóně hostuje v Karlových Varech. Odkaz naleznete zde.