1:0
2:3
- : -

PSKC Okříšky-Rudíkov - Snipers Třebíč B 6:5pn
1. Martin Noháček, 15. Petr Molák, 23. Jan Koukal, 35. Adam Ampapa, 45. Martin Noháček, N Marcel Pospíšil - 2. Filip Dvořák, 6. Martin Žák, 32. Tobiáš Stránský, 33. Lukáš Štveráček, 39. Michal Pazderník; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Michal Roudenský; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 4; zásahy brankářů: Daniel Čiháček ? - Josef Pařízek ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:3;

Ukončena trestná střílení.
60:00
A máme tu dovednostní disciplínu...nájezdy!!!
60:00
Začínají domací

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #95 Jan Venhoda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #11 Kryštof Kůs , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky-Rudíkov hráč #78 Marcel Pospíšil a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky-Rudíkov hráč #57 Martin Noháček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky-Rudíkov hráč #16 Jan Račák , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:22
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #78 Marcel Pospíšil (5:5).
44:22
Domací udeřili v šesti.
42:37
Timeout PSKC Okříšky-Rudíkov
38:53
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #82 Michal Pazderník, asistoval #86 Martin Žák (4:5).
34:45
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #57 Martin Noháček (4:4).
32:49
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #3 Josef Pařízek (3:4).
31:51
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #95 Jan Venhoda (3:3).
30:46
Vyloučen hráč #79 Pavel Kourek družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
24:52
Vyloučen hráč #97 Petr Jindra družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
22:04
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #48 Jan Koukal, asistoval #79 Pavel Kourek (3:2).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #77 Petr Molák, asistoval #55 David Kučera (2:2).
05:20
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #82 Michal Pazderník (1:2).
03:27
Vyloučen hráč #48 Jan Koukal družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za sekání.
01:41
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #85 Filip Dvořák, asistoval #86 Martin Žák (1:1).
00:15
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #16 Jan Račák (1:0).