3:1
1:1
- : -

SVČ Luhačovice - Florbal Holešov 6:5
8. Ladislav Kurtin, 10. Jakub Plášek, 16. Jakub Plášek, 27. Tomáš Rapant, 28. Daniel Plšek, 36. Vít Pinďák - 1. Tomáš Dvořák, 8. Jiří Nedbal, 15. Dominik Krejčí, 26. Pavel Maceček, 34. Zdeněk Stibora; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Klučka -5 - David Janál ?; po třetinách: 2:3, 3:1, 1:1;
45:00
42:46
Vyloučen hráč #60 Sebastian Vlk družstva Florbal Holešov na 2 minuty za bránění ve hře.
35:30
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #66 Vít Pinďák, asistoval #17 Radim Pinďák (6:5).
33:37
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #46 Zdeněk Stibora, asistoval #13 Tomáš Dvořák (5:5).
30:00
30:00
29:17
Vyloučen hráč #74 Jaroslav Valenta družstva Florbal Holešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:26
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #88 Daniel Plšek bez asistence (5:4).
26:31
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #21 Tomáš Rapant, asistoval #65 Radek Holub (4:4).
25:27
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #49 Pavel Maceček, asistoval #31 Petr Tichý (3:4).
19:51
Vyloučen hráč #11 Jan Boráň družstva SVČ Luhačovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:18
Trestné střílení družstva SVČ Luhačovice neproměnil #13 Jakub Plášek.
18:07
Vyloučen hráč #92 Dominik Krejčí družstva Florbal Holešov na 2 minuty za špatné střídání.
15:10
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #13 Jakub Plášek, asistoval #10 Ladislav Kurtin (3:3).
15:00
15:00
14:53
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #92 Dominik Krejčí, asistoval #46 Zdeněk Stibora (2:3).
09:00
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #13 Jakub Plášek, asistoval #14 Jakub Hájek (2:2).
07:29
Branku družstva SVČ Luhačovice vstřelil #10 Ladislav Kurtin, asistoval #14 Jakub Hájek (1:2).
07:22
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #7 Jiří Nedbal, asistoval #41 Michal Bartík (0:2).
00:34
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #13 Tomáš Dvořák, asistoval #29 Radek Nedbal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov:
00:00
Line-up domácích SVČ Luhačovice: brankář: Jiří Klučka; hráči v poli: Šimon Žmolík, Daniel Plšek, Jakub Hájek, Jakub Plášek, Ladislav Kurtin