1:0
3:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FLORBAL LITOMYŠL 4:3
25. Patrik Adámek, 32. Otto Völgyi, 41. Jan Jiran, 43. Otto Völgyi - 14. Radim Čáp, 15. Lukáš Hochbergr, 38. Matěj Dvořák; rozhodčí: Jiří Vaňous - Lukáš Picek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 13 - Adam Severa 2; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:1;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Dnes jsme vyhráli díky obrovské bojovnosti. Soupeř byl často na míčku, ale my jsme byli důraznější a efektivnější v koncovce. Chválím za přístup k utkání a dodržení nastavené taktiky. Děkuji soupeři za kvalitní utkání.
Komentář hostů Háp Michal (Trenér):
Dneska jsme byli lepším týmem, škoda toho konce, ale musím kluky pochválit. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 4:6
45:00
42:25
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
42:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Otto Völgyi, asistoval #15 Jan Jiran (4:3).
40:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #18 Patrik Adámek (3:3).
39:32
Oba celky v plném počtu, Litomyšl strávila minutuvou přesilovku na půlce hřiště.
37:57
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #9 Matěj Dvořák, asistoval #77 Max Holásek (2:3).
37:31
Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:31
Vyloučen hráč #23 Radim Čáp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
31:37
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:4
30:00
24:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek bez asistence (1:2).
17:30
Litomyšl ubránila a stále žádná střela na litomyšlského golmana.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 0:6
15:00
14:59
Vyloučen hráč #77 Max Holásek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
14:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Lukáš Hochbergr, asistoval #13 Mikuláš Bulva (0:2).
13:37
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Radim Čáp, asistoval #77 Max Holásek (0:1).