2:1
0:1
- : -

Sokol Předměřice n/L - TJ Sokol Jaroměř 2:6
17. Jakub Střelka, 28. František Krtička - 2. Otto Völgyi, 4. Adam Klobučar, 5. Daniel Vojtíšek, 14. Adam Klobučar, 26. Jan Dušek, 40. Patrik Adámek; rozhodčí: David Richter - Lukáš Picek; vyloučení: 3:5; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Lukáš Volf 22 - David Jakubec 19; po třetinách: 0:4, 2:1, 0:1;
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Zápas jsme rozhodli dobrým výkonem v první třetině. Škoda, že jsme po první třetině polevili v aktivitě, ale i tak jsme si výhru pohlídali. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 4:6
45:00
40:19
Vyloučen hráč #77 Jan Dušek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
40:19
Vyloučen hráč #5 Richard Kutík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
39:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek bez asistence (2:6).
37:26
Vyloučen hráč #72 Tomáš Karban družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
31:34
Vyloučen hráč #37 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:34
Vyloučen hráč #9 Lukáš Michalička družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:13
30:00
27:19
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #77 František Krtička, asistoval #71 Šimon Havlík (2:5).
27:19
Sázet pod 200 se nevyplácí a nad 200 je to moc riskantní. Nesázejte, točte maty. -Ondra
25:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Jan Dušek, asistoval #98 David Jakubec (1:5).
16:14
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #78 Jakub Střelka, asistoval #77 František Krtička (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:9
15:00
13:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Adam Klobučar, asistoval #31 Otto Völgyi (0:4).
13:33
Vyloučen hráč #20 Šimon Zemánek družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za špatné střídání.
08:48
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #18 Patrik Adámek.
08:34
Vyloučen hráč #37 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká florbalka.
04:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Daniel Vojtíšek, asistoval #18 Patrik Adámek (0:3).
03:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Adam Klobučar, asistoval #18 Patrik Adámek (0:2).
02:47
Vyloučen hráč #21 Filip Peremský družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za vysoká florbalka.
01:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Otto Völgyi, asistoval #2 Adam Klobučar (0:1).
00:01
Začátek utkání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Lukáš Picek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích Sokol Předměřice n/L: brankář: Lukáš Volf; hráči v poli: Pavel Hlaváček, Vojtěch Jošt, Šimon Zemánek, Max Bondy, Pavlína Divišová