5:0
3:0
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbal Ústí 10:0
5. Anastázie Pechová, 12. Anastázie Pechová, 13. Tereza Salabová, 16. Veronika Vodjanská, 22. Anastázie Pechová, 24. Kateřina Benešová, 24. Veronika Vodjanská, 27. Eliška Smetanová, 28. Petra Gýnová, 33. Anna Šimková; rozhodčí: Klára Svobodová - Josef Heřmánek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Karolína Hoblíková ? - Kateřina Plíšková -10; po třetinách: 2:0, 5:0, 3:0;
36:00
32:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #28 Anna Šimková bez asistence (10:0).
27:06
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #22 Petra Gýnová, asistoval #15 Eliška Smetanová (9:0).
26:29
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #15 Eliška Smetanová bez asistence (8:0).
24:00
24:00
23:53
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Veronika Vodjanská bez asistence (7:0).
23:44
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #12 Kateřina Benešová, asistoval #50 Aneta Friedrichová (6:0).
23:22
Vyloučen hráč #19 Anna Vilímková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
21:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Anastázie Pechová, asistoval #19 Natálie Němcová (5:0).
15:18
12:20
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Tereza Salabová, asistoval #15 Eliška Smetanová (3:0).
12:00
12:00
11:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Anastázie Pechová, asistoval #35 Tereza Havlová (2:0).
04:32
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Klára Svobodová a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Kateřina Plíšková; hráči v poli: Natálie Viková, Natálie Paurová, Veronika Šímová, Anna Vilímková, Adéla Müllerová