5:0
1:1
- : -

FBC Panthers Liberec - FBC Kutná Hora  9:2
1. Ondřej Neuman, 2. Jiří Špak, 15. Jan Král, 27. Ondřej Neuman, 30. Jan Král, 33. Jiří Špak, 36. Jan Král, 40. Jiří Špak, 56. Jan Král - 19. Jiří Schwarz, 47. Jan Novotný; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 33 - Jaroslav Dlouhý 16, Bohuslav Bochníček 10; po třetinách: 3:1, 5:0, 1:1;
Komentář domácích Obermann Jan (Trenér):
Ráz utkání určila už první minuta kdy jsme soupeři odskočili a celý zápas následně kontrolovali. Josu však tací, kteří by se měli nad svým výkonem zamyslet. Příště od Ňoumy očekáváme více radosti a hlavně vyšší produktivitu. Od nás nejlepší zápas v sezóně. Díky všem zůčastněným.
Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra):
Dneska vepředu strašná neproduktivita, vzadu den otevřených dveří. Celé nám to nechutnalo a soupeř zasloužemě vyhrál. Aspoň se trošku vrátíme na zem a zase trošku zamakáme. V odvetě to MUSÍ vypadat jinak.
60:00
Střely ve 3. části: 11:13
60:00
59:41
Tempo Pantehrů slábne. Blíží se konec a cítí výhru. Kutnohorští se ale stále nevzdávají. Brankář Pantherů jim ale nedá žádnou šanci.
56:06
Kuba Erlebach na hřišti a dostává šanci ukázat se.
55:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (9:2).
55:02
Szabo zpět na hřišti a Panteři u míčku.
54:30
Pádlo vykopl míček na druhou stranu hřiště a tím získávají Pantheři cenné vteřiny v přesilovce. Szabo na trestné netrpělivě odpočítává čas pro svůj návrat na hřiště.
52:58
Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
50:23
Míček je nyní více za hřištěm než na hřišti. Čas se stále zastavuje.
47:25
Pádlo přes palubu :). Bourá celou řadu zadních manitnelů.
46:23
Kutnohorští v této třetině hned první střelou skórují. Hráči se radují a hlasitě oslavují.
46:22
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Jan Novotný, asistoval #48 Jiří Petrásek (8:2).
45:40
Další krásná šance domácích. Král s Neumanem spolu sami na brankáře, ale gól z toho nebyl.
44:20
Velká šance domácích, ale brankář hostů krásně zasáhnul.
42:00
Kutnohorský hráč bourá pádem mantinel a posadil se přímo před stolek pořadatelů.
39:56
Těsně před koncem druhé třetiny domácí ještě zvyšují svůj náskok.
39:55
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (8:1).
37:40
Kutnohořští se stále snaží u brány. Trenéři a hráči ze střídačky diskutují s rozhodčím o hře v brankovišti. Ti ale nepískají a hra pokračuje.
35:10
34:28
Kutnohorští jsou u chuti a chtějí gól. Pantherský gólman jim však šanci nedá. Stále úspěšně zasahuje.
32:40
32:25
Míčky stále lítají mimo hřiště.
30:30
Pantheři po gólu stále vytvářejí tlak. Hra jse stále před kutnohorskou brankou.
29:50
27:35
Hráč Pantherů byl sražen do brankoviště, ale rozhodčí to nepískají. Hra pokračuje dále.
26:23
Pantheři zvyšují svůj náskok, ale fanoušci Kutné Hory i přesto fandí.
26:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #3 Jiří Špak (4:1).
23:30
Hra se otáčí z jedné strany na druhou. Kromě pískání bot je z hřiště slyšet i hlasité povzbuzování.
23:00
Po faulu jsou u míčku Pantheři.
21:30
Kutná Hora nastoupila do druhé třetiny silně, zatlačuje Pantherské družstvo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:13
20:00
18:35
Tomáš Szabo se vrací z tresrtu do hry dříve. Kutnohorští v přesilovce snižují skóre.
18:34
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #33 Ondřej Spurný (3:1).
17:23
Kutnohorští bez brankáře v šesti...
17:22
16:08
Ani jeden z brankářů se nenudí. Hra je velmi rychlá.
14:35
13:11
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #22 Jan Král.
13:10
Hra v brankovišti hostů a nařízené trestné střílení. To nakonec Honza Král v gól neproměnil.
11:12
A hra se hned přesunula na druhou stranu hřiště. Stále je na co se dívat.
11:08
V Pantheří brance cinkla tyčka a hned následoval další pokus kutnohorských o gól, ale brankář zasáhl.
09:41
I brankář hostů předvedl v brance krásný zásah a tak ani Pantheři náskok nezvýšili.
08:20
Opět 2x po sobě krásný zásah brankáře a skóre zůstává nezměněné.
04:00
Kutnohorší se snaží také střílet na branku, ale zatím bez úspěchu. Pantheří brankář střely úspěšně vychytává.
01:01
Panteři doslova vtrhli do hry a během jedné minuty nasázeli dva góly.
01:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak bez asistence (2:0).
00:07
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #22 Jan Král (1:0).
00:01
Vítáme všechny příznivce florbalu u online přenosu. Dnes na domácí půdě arény hostíme hráče z Kutné Hory. Příjemnou zábavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Antonín Tvrdík, Ondřej Spurný, Roman Martínek, Jakub Jan Beil, Lukáš Vojtěch
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Ondřej Neuman, Jiří Špak, Jiří Jeník