4:1
4:5
- : -

Kralupy Wolves - SK BIVOJ LITVÍNOV 14:10
3. Kristián Malík, 4. Lukáš Carvan, 6. Marek Čejka, 11. Jakub Hájek, 11. Kristián Malík, 17. Jakub Hájek, 25. Marek Čejka, 31. Jiří Horský, 31. Petr Husťák, 39. Marek Čejka, 43. Jan Michálek, 52. Adam Kozel, 58. Marek Čejka, 60. Jakub Hájek - 1. Jaroslav Rybka, 13. Tomáš Kratochvíl, 16. Jan Kopýtko, 18. Martin Marek, 39. Matěj Vodička, 45. Jaroslav Rybka, 54. Jan Kopýtko, 58. Ondřej Kopta, 59. Tomáš Kratochvíl, 60. Jan Kopýtko; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 7:3 + Martin Marek TDKU + 4; využití: 1:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Blaho 10, David Kozel 14 - Jiří Vybíral 15, Pavel Grozický 10; po třetinách: 6:4, 4:1, 4:5;
Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér):
Přes dobré 2 třetiny jsme bohužel nakonec předvedli hrozný výkon ve třetí třetině. Stálo nás to zbytečně moc inkasovaných golů. Bohužel nic jiného než poučit se, s tím už neuděláme. Soupeři díky za zápas a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes hooodně smíšené pocity. Na jednu stranu se mi to moc líbilo, co se týče kontaktní hry a nasazení obou týmů. Byť se nám nepovedlo na místní NHL hřiště dostatečně rychle adaptovat. Na druhou stranu je škoda, že se nám z florbalu pomalu, ale jistě vytrácí fair play. Buď hraju NHL nebo FIFU... Díky místním divákům za skvělou atmosféru, věřím, že se nenudili :) Těšíme se na odvetu na našem letišti.
60:00
Střely ve 3. části: 13:13
60:00
59:53
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #6 Petr Husťák (14:10).
59:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #97 Jan Kopýtko, asistoval #33 Matěj Vodička (13:10).
58:49
Vyloučen hráč #87 Marek Čejka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #33 Matěj Vodička (13:9).
57:37
Teď tu byl trochu fofr, že jsme ani zápis nestíhali. Vyloučení, nájezd Čejky (dost velká libovka freestyle), nějaký ty pěkný góly no a my to máme podtrženo a sečteno zatím 13:9.....pro Vlky :)
57:33
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka z trestného střílení (13:8).
57:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (12:8).
54:44
Vyloučen hráč #21 Michal Libecait družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
54:35
Vyloučen hráč #10 Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
53:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #97 Jan Kopýtko, asistoval #72 Ondřej Kopta (12:7).
53:01
Ojoj velká šance pro Litvínov. Kluci předvedli nějaký přestupky a bude to tři na pět!
52:20
Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:49
Vyloučen hráč #26 Filip Janouch družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
51:39
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel bez asistence (12:6).
51:39
Parádní akcička Adama Kozla Vlčího kapitána. Sám si pomohl a zvyšuje na 12:6.
50:12
Plno na hřišti, všichni zpět pět na pět. Kluci z Litvínova mají necelých deset minut, aby dali minimálně pět gólů a dotáhli jedenáctku Vlků.
46:55
Litvínov si zahraje přesilovku. Jejich nálada hodně opadla, ale věříme, že ještě zabojují. Stále je šance Vlky dotáhnout.
45:56
Vyloučen hráč #26 Filip Janouch družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:31
Husto před litvínovskou brankou. Na hřišti vidíme poprvé Janoucha a Šimona. Bohužel Janouch nedovoleně vrazil do Rybky a jde za to dvě minuty posedět k nám.
44:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka bez asistence (11:6).
42:40
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek bez asistence (11:5).
41:08
Čkáčko zapsáno a my jedem dál. Třetí třetina začla v rychlým tempu. Čejka ještě na trestné něco málo přes minutu a řízečky jsou vynikající. Máme tu asi 51 diváků a burcující bubny k tomu! Díky!
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:7
40:00
39:21
Vyloučen hráč #87 Marek Čejka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
39:02
Minutka dokonce druhé třetiny. 15 gólů jsme viděli a někdy to fakt stálo za to. Marek Čejka si ještě půjde sednout na dvě minuty za sekání a my se vidíme v další třetině. Přišla se na nás podívat i Anička, tak to bude hned hezčí:)
38:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #33 Matěj Vodička, asistoval #66 Zdeněk Fanta (10:5).
38:34
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #5 Adam Kozel (10:4).
36:09
Kluci jsou opatrnější na obou stranách, začlo se to tady trochu šťouchat a bylo vidět, že to někdy dost bolelo. Litvínov uhrálo oslabení skvěle, kluci nedovolili Vlkům téměř ani vystřelit. Je tma a únava je cítit....
35:00
Červená karta pro Martina Marka a dvě minuty pro Ondru Šimona. Trochu se nám tu přihustilo.....
32:51
Vyloučen hráč #98 Ondřej Šimon družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za držení.
32:51
Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV do konce utkání.
32:51
Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2+2 minuty za hrubost.
32:16
Kralupy využili přesilovku a i přesto, že Litvínov vystřídal brankaře přidali ještě další gól. Peťa Husťák plus jedna a Kralupy vedou 9:4.
30:54
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák bez asistence (9:4).
30:22
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #21 Jiří Horský, asistoval #55 Lukáš Carvan (8:4).
30:22
Střídání brankáře. Nový brankář #25 Pavel Grozický družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
29:37
Vlci mají před sebou další přesilovku. Kučera omylem vrazil do Hájka, který mířil na litvínovskou branku s balónkem.
29:04
Vyloučen hráč #53 Michal Kučera družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:54
Kralupy bohužel nevyužili přesilovou hru a litvínovský hráč se vrací zpátky na hřiště.
26:12
Prvního trestu dnešního utkání se dopustil litvínovský kapitán Martin Marek. Vlci si zahrají dvě minuty přesilovku.
25:54
Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
24:23
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #25 Jakub Hájek (7:4).
24:23
Ha Ha Ha Hattrick!! Jakub Hájek svým třetím gólem v dnešním utkání zajišťuje vedení Kralup o tři góly.
21:14
Jsme zpět:) Výměna stran a Vlci mají nového brankaře. Blaho přenechal branku Kozlovi. Utkání je zatím vyrovnané. Hráči i my si zvykáme na výměnu stran.
19:00
Poslední minuta dokonce a my máme za sebou deset gólů. Kluci si budou měnit strany a půjdou si odpočinout do šatny před další třetinou. Vidíme se za chvíli:)
17:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #97 Jan Kopýtko (6:4).
17:46
Dneska uvidíme hodně branek. Další přidává Martin Marek. Litvínov pomalu dotahuje.
16:53
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #87 Marek Čejka (6:3).
15:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #97 Jan Kopýtko, asistoval #53 Michal Kučera (5:3).
15:56
Tak to byla bombová střela Kopýtka z půlky. Blaho neměl bohužel šanci něco vidět. Krásný gól pro Litvínov.
14:19
I Litvínovu se tentokrát poštěstilo a přidávají gól. Kratochvíl po nahrávce od Kaprhála střelou z dálky vymetl branku Blahovi.
12:37
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (5:2).
11:22
Vlci vrací neproměněné šance Litvínovu a přidávají další dva góly! Malík luxusní střelou a Hájek krásnou myškou obelstil Vybírala.
10:33
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #48 Jan Řehák (5:1).
10:22
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #12 Karel Urban (4:1).
09:08
Zápas je momentálně vyrovnaný. Litvínov předvádí taky pěkné šance. Vlci párkrát zaspali a hosté tak měli šanci několikrát na 2 na 1.
06:14
Přes celé hřiště nám teď parádní akci ukázal Marek Čejka. A nemílil se. Stav utkání 3:1.
05:46
04:12
Nádherna otočka za brankařem a Carvan zvyšuje na 2:1 pro Kralupy.
03:28
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Lukáš Carvan, asistoval #48 Jan Řehák (2:1).
02:22
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #87 Marek Čejka (1:1).
02:22
Samé dvojky v první třetině a Malík ve spolupráci s Čejkou dorovnávají na 1:1. Malíkovi to dneska střílí. Určitě uvidíme další pěkné akce!
01:24
Litvínov ihned využil první minuty zápasu a vedou díky Rybkovi 1:0.
00:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #68 Martin Dvořák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Zdeněk Fanta, Jan Jupa, Lukáš Kaprhál, Jaroslav Rybka, Martin Dvořák
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Karel Urban, Adam Kozel, Petr Husťák, Jakub Hájek, Marek Čejka
00:00
Vítáme vás na dnešním zápase v Kralupech nad Vltavou. Dnes tu máme i malé diváky, kteří přišli podpořit domácí tým Kralupy Wolves. Vlci dnes přivítají kluky ve žlutočerném dresu SK Bivoj Litvínov.