0:3
3:5
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 3:9
32. Lukáš Koutník, 37. Marek Owczarzy, 43. Lukáš Koutník - 5. Šimon Bohuslávek, 17. Tomáš Bém, 22. Jan Karafiát, 27. Šimon Bohuslávek, 33. Tobiáš Volf, 35. Dan Vaněk, 39. Jakub Kříž, 41. Dan Vaněk, 43. Tobiáš Volf; rozhodčí: Marek Schober - Jaromír Péc; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Marek Matějka 10, Denny Šimon 5 - Lukáš Hekl 12; po třetinách: 0:1, 0:3, 3:5;
45:00
Střely ve 3. části: 9:13
45:00
42:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Lukáš Koutník, asistoval #43 Rudolf Voják (3:9).
42:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #9 Šimon Bohuslávek (2:9).
40:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Dan Vaněk, asistoval #30 Jakub Veselý (2:8).
38:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #73 Jakub Kříž, asistoval #33 Tobiáš Volf (2:7).
36:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #93 Vojtěch Slavík (2:6).
36:47
Střídání brankáře. Nový brankář #6 Denny Šimon družstva FB Hurrican Karlovy Vary
34:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Dan Vaněk, asistoval #72 Michal Douša (1:6).
32:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:5).
31:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Lukáš Koutník, asistoval #3 Tadeáš Pokorný (1:4).
30:59
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #66 Matyáš Růžička.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:8
30:00
26:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek, asistoval #66 Matyáš Růžička (0:4).
21:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #31 Matěj Půček (0:3).
16:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Tomáš Bém, asistoval #17 Hynek Špaček (0:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:3
15:00
06:30
Vyloučen hráč #26 Ondřej Zábranský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
04:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Schober a Jaromír Péc.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Ferdinand Tomášek, Jakub Kabourek, Šimon Bohuslávek, Matyáš Růžička, Tobiáš Volf