1:1
0:3
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - FBK Atlas Blansko 2:7
5. František Smejkal, 25. Vít Kroutil - 5. Adam Kovařík, 8. Jan Kobylka, 12. Richard Jeřábek, 24. Jakub Müller, 36. Richard Jeřábek, 37. Ondřej Navrátil, 45. Adam Kovařík; rozhodčí: Šimon Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vítek Pospíchal -7 - Jan Opletal ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:3;
45:00
44:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Adam Kovařík bez asistence (2:7).
39:01
Trestné střílení družstva FBŠ Hattrick Brno B neproměnil #69 Martin Tyll.
36:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #29 Ondřej Navrátil, asistoval #72 Vojtěch Polách (2:6).
35:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #18 Vojtěch Navrátil (2:5).
30:00
30:00
24:43
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #28 Vít Kroutil, asistoval #8 Marek Konečný (2:4).
23:39
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #60 Jakub Müller, asistoval #24 Jakub Nechuta (1:4).
15:00
15:00
11:26
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #60 Jakub Müller (1:3).
08:01
Vyloučen hráč #28 Vít Kroutil družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za sekání.
07:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #35 Jan Kobylka, asistoval #72 Vojtěch Polách (1:2).
04:28
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #64 František Smejkal, asistoval #72 Matyáš Vejrosta (1:1).
04:20
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Vítek Pospíchal; hráči v poli: Vojtěch Holcman, František Smejkal, Matyáš Vejrosta, Martin Tyll, Milan Hradil