9:2
- : -
FBC Hranice

FBC MSEM Přerov - FBC Hranice 13:5
1. Ondřej Kowalik, 7. Adam Pospíšilík, 16. Michal Bělaška, 22. Michal Hrabica, 42. Ondřej Kowalik, 43. Maxim Šefčík, 45. Adam Budník, 49. Ondřej Kowalik, 50. Michal Hrabica, 52. Matěj Ševčík, 56. Ondřej Kowalik, 56. Adam Budník, 60. Adam Budník - 16. René Mikel, 37. René Mikel, 39. Tomáš Andrýsek, 48. Jan Kolajta, 59. Ondřej Dobeš; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Matěj Faltus 8 - Jakub Kosar 20, Jakub Maňas 5; po třetinách: 3:1, 1:2, 9:2;
Komentář domácích Malina Petr (Trenér):
Díky fanouškům vedeným baritonem pana Navrátila. Ve třetí třetině šly Hranice za stavu 3:4 z jejich pohledu do přesilovky. Urvali jsme zápas na svou stranu až individuálními výkony. My jsme byli asi lepší na nohách, ale i více momentů naivity bylo na naší straně. Nic se pro nás nemění, jsme jedenáctí. Díky soupeři za zápas a férový přístup.
Komentář hostů Kolajta Jan (Vedoucí):
Dneska tvrdý náraz do zdi. Soupeř nás fyzicky přejel, byl lépe připraven a daleko motivovanější. Zaspali jsme úvod utkání, pak jsme se z toho vyhrabali a nakonec jsme si zápas pohřbili při vlastní přesilovce. Děkujeme fanouškům, kteří nás podporovali a omlouváme se jim. Soupeři gratulujeme k zaslouženému vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 15:5
60:00
59:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #10 Ondřej Kowalik (13:5).
58:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #46 Jiří Vraj (12:5).
57:43
Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
55:30
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #14 Matěj Ševčík (12:4).
55:30
Střídání brankáře. Nový brankář #3 Jakub Maňas družstva FBC Hranice
55:30
Už podruhé dnes vidíme Ševčík - Hrabica - gól.
55:21
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #12 Jonáš Pavliš (11:4).
51:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #24 Michal Hrabica (10:4).
49:26
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #15 Adam Pospíšilík (9:4).
49:26
V zápětí se trefuje Hrabica.
48:40
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #61 Noel Gavaller (8:4).
48:40
Ondřej Kowalik opět navyšuje skóre domácích.

47:12
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #46 Jiří Vraj (7:4).
42:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #37 Daniel Grener (6:3).
42:34
Přerovský tým znovu úspěšně střílí do branky.
41:46
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (5:3).
41:46
Pavliš - Kowalik se zasloužili o gól v oslabení.
41:07
Vyloučen hráč #12 Jonáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:3
40:00
38:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #22 Tomáš Andrýsek, asistoval #97 Jan Grygar (4:3).
38:08
Hranice své soupeře dohání dalším gólem.
36:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (4:2).
36:57
Hosté dávají svůj druhý gól.
32:19
Vyloučen hráč #92 Jaromír Šenkeřík družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:19
Hráč hostů byl vyloučen za vrážení.
25:33
Vyloučen hráč #77 Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
24:00
Přerov získává výhodu 6 hráčů bez brankáře.
21:40
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #14 Matěj Ševčík (4:1).
21:40
Přerov dává 4. gól a získává náskok o 3 góly.
20:00
20:00
2. část začíná se stejnou energií jako první.
15:31
Hranice také střílí svůj první gól, a snižují náskok Přerova.
15:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (3:0).
15:14
Přerov střílí třetí gól, hranice se ale nevzdávají.
15:00
Zápas pokračuje, všichni stále plní energie.
13:00
Domácí stále útočí na branku hostů, ti se ale hrdinsky brání.
09:13
09:13
Hráč od hostů byl vyloučen za sekání.
07:00
Domácí jsou velmi nebezpeční s míčkem, už střílí druhý gól.
06:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Adam Pospíšilík, asistoval #14 Matěj Ševčík (2:0).
04:00
Zápas energeticky pokračuje.
00:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Michal Kušner, Jiří Vraj, René Mikel, Jan Kolajta, Lukáš Novosad
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Martin Kubalík, Jakub Weiss, Noel Gavaller, Jonáš Pavliš, Ondřej Kowalik
00:00
Zápas začal ve vysokém tempu s dvěmi střelami domácích. Druhá střela končí v bráně.