2:0
3:0
- : -

FBC TULIP Liberec - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:0
9. Theresa Pekárková, 14. Michaela Cidlinská, 19. Karolína Štočková, 21. Veronika Ulrychová, 24. Julie Nesměráková, 27. Silvie Hartlová; rozhodčí: Valentina Kopecká - Jakub Čistý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Kolstrunková 15 - Adéla Chromyová 34, Natálie Milerová -2; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:0;
30:00
Střely ve 3. části: 9:5
30:00
28:29
Ohrožení časoměřičů tečovanou střelou hráčky Litvínova.
27:17
Začíná se ukazovat převaha Liberce, ale Litvínov se nechce vzdát bez boje.
26:24
Liberec přidává další gól, Kombinace Hartlová Nesměráková opět zafungovala. Povedená akce.
26:16
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #28 Silvie Hartlová, asistoval #66 Julie Nesměráková (6:0).
25:00
Litvínov na inkasovaný gól odpovídá náporem. Ještě, že Labajová ubránila tento útok.
23:36
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #66 Julie Nesměráková, asistoval #28 Silvie Hartlová (5:0).
23:00
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Natálie Milerová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV
22:52
A už se zase hraje, věříme, že bude gólmanka hostí v pořádku.
22:51
Hráčky obou týmu se snaží udržet v provozní teplotě mírným protahováním.
22:50
Dochází ke střídání góĺmanky Litvínova.
22:50
Zápas je přerušen
22:17
Střela Litvínova končí nad domácí brankou.
20:55
Tak dnes asi Tulipky gól nedostanou a končí i druhý zápas s nulou na kontě inkasovaných branek.
20:48
Ulrychová dnes opravdu při chuti a dává další gól do litvínovské sítě z bezprostřední blízkosti.
20:30
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #50 Veronika Ulrychová bez asistence (4:0).
20:01
Po druhé třetině vedou domácí o tři góly. Litvínov nevyužil pasáž v zápase, kdy se Liberci moc nedařilo. Liberec se naopak střelecky prosadil.
20:00
20:00
Střely ve 2. části: 18:5
20:00
18:40
Další střelu Ulrychové z dálky doráží pohotově Štočková. Pod gómankou prosvištěl balonek do sítě.
18:33
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #22 Karolína Štočková, asistoval #50 Veronika Ulrychová (3:0).
18:00
Liberec teď v náporu, jedna střela za druhou míří na branku Litvínova, zatím ale bez gólové radosti domácích.
16:44
Za brankou kombinuje Štočková, povedené střídání celé pětky
16:02
Liberci timeout prospěl, už znovu kombinuje na útočné polovině.
16:00
Timeout FBC TULIP Liberec
14:45
Timeout Liberce.
14:35
Litvínov začíná vystrkovat drápky a střela míří zase přesně na branku Tulip.
14:10
Pěkná kombinační akce Tulip zakončená do prázdné brány končí gólem Tulip
13:45
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #24 Michaela Cidlinská, asistoval #28 Silvie Hartlová (2:0).
13:15
Šance Litvínova, brankářka vyráží
11:38
Krásný obranný zákrok Svobodové před vlastní gĺmankou.
10:58
Tulip rozehrává z rohu na útočné polovině. Nic z toho ale nebylo.
10:22
A hned první střela hráček Tulip končí nad.
10:01
Sledovali jsme první vyrovnanou třetinu se střelami na obou stranách. Štěstí se přiklonilo v jednom případě k hráčkám Tulip a ty vedou 1:0.
10:00
10:00
Střely v 1. části: 12:5
10:00
08:50
Máme tu první gól Liberce, po obléhání branky soupeře se prosadila Pekárková.
08:29
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #19 Theresa Pekárková, asistoval #66 Julie Nesměráková (1:0).
07:54
Cidlinská zamířila mimo branku.
06:33
V náporu opět Litvínov, následuje rozehra z rohu.