0:3
1:0
- : -

Aligators Klobouky - Florbal Ústí 2:5
9. Jakub Gremmel, 53. Lukáš Gregr - 16. Martin Horn, 20. Vojtěch Esterka, 26. Jan Sattler, 35. Filip Šedivý, 37. Vladimír Trčka; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2 + Patrik Procházka OS:0; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Michal Prokeš 27 - Tadeáš Dittrich 27; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:0;
Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí):
Komentář hostů Trčka Vladimír (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
59:00
Poslední minuta a hosté drží míček za brankou Aligators.
58:20
Domácí Svoboda zachytil míček mířící do odkryté branky.
56:06
Domácí hrají na velké riziko, ale šance na vstřelení branky stejně nepřichází.
53:13
Prokeš další zákrok proti hostujcímu Trčkovi.
52:29
Zbořil našel křižknou přihrávkou Gregra, který trefil odkrytou branku.
52:28
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #40 Pavel Zbořil (2:5).
50:12
Domácí tým se nemůže v útoku prosadit. Ani po situaci 2 na 1 v podání Konstant - Zouhar branku nevidíme.
48:16
Domácí Lorenc předvedl krásnou akci, avšak brankář vyráží.
47:20
Hra se uklidnila.
46:02
Domácí hrají v plném počtu.
44:01
Vyloučen hráč #42 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování.
44:01
Vyloučen trenér Patrik Procházka družstva Aligators Klobouky - osobní trest.
44:01
Domácímu trenérovi se nelíbilo rozhodnutí rozhodčích a hlasitě na ně pokřikoval, za což si vysloužil osobní trest a musel opustit hráčské lavice a zamířit na tribunu.
42:30
Brankář Prokeš teď vyzrál v souboji 1 na 1 s hostujícím Pšeničkou.
41:42
Domácí do poslední části vstoupili velmi aktivně.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:10
40:00
38:41
Střelu domácího Chmely vyráží hostující brankář konečky prstů.
37:16
Hosté rozehrávají rozvážně a "lákají" domácí k napadání.
36:03
Nádherná akce hostů končí v síti. Několik křižných nahrávek zakončeno do prázdné branky.
36:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #27 Dan Semerád (1:5).
35:12
Domácí Zouhar v dobré šanci nedává.
34:24
Krásná akce "nahrej a běž". Přihrávka do rohu a náběh před branku s následnou střelou do branky Aligators.
34:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #74 Filip Šedivý, asistoval #23 Tomáš Pšenička (1:4).
32:20
Prokeš drží domácí tým ve hře.
30:39
Domácí Kejík po individuální akci vyslal nebezpečnou střelu. Brankář hostů chytá.
29:30
Tyčka za záda brankáře Aligators.
29:10
Domácí mají stále velké problémy v rozehrávce.
27:31
Hra je nyní dost kouskovaná menšími fauly.
25:17
Hostující hráč udržel míček v těžkém souboji s Konstantem a zakončil nekompromisně.
25:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #85 Lukáš Täuber (1:3).
25:11
Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak branky nepřichází.
23:31
Velká šance domácích. Nejprve Zbořil poslal nebezpečenou střelu, kterou brankář vyrazil a Gregr dorážel mimo branku.
22:00
Hra stojí pro zranění domácího Romana Svobody.
20:30
Domácí Zbořil ve velké šanci, ale brankář podržel.
20:01
Buly pro domácí, kteří hned založili nebezpečený útok.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:11
20:00
19:40
Domácí se statečně bránili, avšak na zakončení Vojtěcha Esterky ze středu hřiště, již byli krátcí.
19:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #74 Filip Šedivý (1:2).
18:19
Lorenc zachytil křižnou přihrávku holí ve výšce, kterou hosté ocenili trestem.
18:18
Vyloučen hráč #99 Ondřej Lorenc družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za vysoká florbalka.
17:42
Domácí tým dnes nemá prostor pro rozehrávku. Hosté z Ustí napadají hráče i za domácí brankou.
15:53
Nádherně sehraná akce hostujího týmu. Kombinace dvou hráčů po vykřížení, končí střelou do pravého horního rohu Prokešovi branky.
15:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #30 Vojtěch Esterka (1:1).
15:10
Neuvěřitelný zákrok domácího brankáře Prokeše. Střelu schovanou za hráče výtahl konečky prstů.
12:30
Hraje se bez větších šancí.
11:15
Domácí Aligators začali vyhrávat souboje a hra vypadá úplně jinak.
09:12
Hra se vyrovnala.
08:45
Volný úder po faulu na Lorence domácí tým využívá a Gremmel otevírá skóre.
08:44
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #99 Ondřej Lorenc (1:0).
07:42
Tečovaná střela skončila až v malém brakovišti hostů. Následovalo několik soubojů a nakonec domácí hráč zalehl brankáře hostů, což rozhodčí posoudil jako faul.
05:21
Domácí Aligators jsou pod velkým tlakem, nedaří se jim podržet míček.
04:18
Domácí brankář Prokeš si připisuje další těžký zákrok.
03:30
Tečovaná střela končí v basketbalovém koši na brankou.
02:12
První šance domácích. Gregr z úhlu zakončoval, ale brankář hostů pozorný.
01:05
Velká šance pro hostující Ustí, ale Prokeš chytá.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Jakub Fuchsig, Dan Semerád, Pavel Vítek, Tomáš Pšenička, Vladimír Trčka
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky: brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: František Chmela, Lukáš Gregr, Jakub Gremmel, Pavel Zbořil, Ondřej Lorenc