3:1
3:3
- : -

Z.F.K. Petrovice - FBC Vikings Kopřivnice 8:6
3. Petr Kašpar, 19. Petr Horák, 22. Ondřej Firda, 37. Jakub Češek, 40. Lukáš Homola, 49. Petr Kašpar, 57. Jakub Nota, 58. Petr Horák - 4. Jakub Kostelník, 6. Adam Lichnovský, 37. Petr Horák, 44. Ondřej Kubátko, 60. Martin Nehera, 60. Jan Toman; rozhodčí: Pavel Hála - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Pavel Kulla 10 - Jakub Strakoš 13; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:3;
Komentář domácích Vlček Martin (Trenér):
Dneska super vybojované tři body. Zejména ve druhé třetině jsme byli lepší a vytvářeli si brankové příležitosti. Poslední dějství jsme se sice převážně bránili tlaku Kopřivnice, ale dobrou obranou a poctivou prací jsme se nedovolili soupeři vyrovnat. Škoda dvou branek v závěru. Dnes kluky chválím a věřím, že budeme pokračovat v současných výkonech. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas.
Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí):
Dnes z naší strany velice nepovedený zápas, ve kterém chybělo nasazení. První třetina byla vyrovnaná, ale od druhé třetiny nás soupeř jednoznačně přehrál a díky našim chybám nám do třetí třetiny odskočil. Ve 3.třetině se nám náskok domácích už nepodařilo stáhnout. Gratulume soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #8 Jakub Kresta (8:6).
59:49
A další korekce ze strany hostů.
59:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera, asistoval #15 Tomáš Janek (8:5).
59:38
Takže hosté trestají a snižují.
59:30
Chvastek teď míjí prázdnou branku... ze dovu metrů...
59:15
Krestova střela nepřešla lesem holí.
58:52
Oborák až v breakdancevé pozici zblokoval střelu hostů.
57:48
Sochova střela byla pro Kullu těžkým oříškem, ale podařilo se mu ji vyrazit.
57:05
Hosté opět v 6 bez gólmana.
57:01
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (8:4).
57:01
Po time-outu šli hosté do powerplay a Horák tak teď zvyšuje do prázdné.
56:44
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
56:44
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #8 Roman Oborák (7:4).
54:25
Skvělý zákrok Kully. Následně vyhodil Firda, ale Horák pak zpracoval vysoko, takže u míčku opět budou hosté.
53:49
Faul na Oboráka, který se už už chystal ke střele.
52:48
Jan Toman po zemi mířil mimo.
52:20
Nehera se vymotal v rohu až ke střele, ale Kulla byl pozorný.
51:50
Hosté jsou stále více na míčku.
50:46
Domácí jsou v plném počtu.
50:12
Nota až trochu drze, ale čistě obral Kubátka o míček a vydal se do útoku, ale ztratil.
49:37
Jan Toman tvrdě střílel, Kulla vyráží a Češek pak vyhodil do bezpečnější vzdálenosti.
48:45
Vyloučen hráč #34 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost.
48:45
Homola se přetlačoval s hostujícím hráčem, ale vychladnout byl poslán jen on.
48:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #8 Roman Oborák (6:4).
48:25
Oborák vystřelil z úhlu trochu nepřesně a trefil nohy Kašpara, který pak míček protlačil koelm tyčky dorážkou.
48:12
Heiser, který je popvré v utkání na place zblokoval tvrdou střelu Jiřího Tomana.
47:23
Oborák je zpět na hřišti, takže naštěstí to nebylo nic váženého.
46:33
Nevrlka nejdříve tvrdě zahrál na Neheru a ten mu to posléze vrátil.
45:46
Domácí mohou litovat, že neproměnili více šancí v druhé třetině.
45:28
Tlak hostů stále pokračuje.
44:30
Tvrdá střela Janka zblokována.
44:06
Oborák na zemi po souboji a s bolestí odchází ze hřiště.
43:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #5 Jakub Kostelník (5:4).
43:37
Tak Homolův zákrok teď smrděl vlyoučením či nájezdem.
42:33
A domácí poprvé ve třetí třetině u míčku.
41:47
Kubátko se vytočil od mantinelu, ke štěstí domácích a jeho smůle mu pak ale míček při střele sjel.
40:35
Pěkný zákrok Kully proti nepříjemné střele Kostelníka z úhlu.
39:53
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #34 Lukáš Homola, asistoval #46 Lukáš Nevrlka (5:3).
39:53
A gól do šatny přidává hostům Homola po asistenci Nevrlky.
39:44
Horákovu střelu pohotovým zakleknutím zblokoval Telčer.
38:44
Chvastek srazil nahození na nabáhajícího Lichnovského a domácí jdou do protiútoku.

38:22
Po ztrátě míčku skou hosté opět u něj.
38:13
Hosté rozehrávají vplný úder z rohu domácích.
37:19
Krásná akce Kašpara a střílejícího Chvastka, ale Strakoš se proti němu vytáhl a vychytal ho. Dorážka pak už šla do boční síťky.
36:18
Vlastní branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák (4:3).
36:18
A rychlá korekce stavu, dkyž si nešťastně vstřelil vlastní gól Horák.
36:00
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Jakub Češek, asistoval #8 Roman Oborák (4:2).
36:00
Kašpar potáhl míček skoro do rohu odkud našel krosem Oboráka. Ten nemohl hned střílet, ale počkal si a našel přesnou přihrávkou nabíhajícího Češka.
35:25
Nevrlka vyslal do úniku Horáka, ale ten už se dostal moc blízko ke Strakošovi poté co mu ještě nahrávku tečoval hostující obránce.
33:55
Toman Jiří měl gól už na dosah, ale přihrávku od Nehery nedokázal zpracovat na střelu z první a pak už byl Kulls přesunutý.
32:55
Po domácím tlaku z počátku třetiny  se hra trochu vyrovnala.
30:08
Toman Jan vyslán Neherou do individuální akce, kde ho Mrkva nakonec ubránil a Toman tak nevystřelil.
29:06
Oborák už šel sám na Strakoše, ale Monsport ho dokázal nakonec o míček obrat.
27:21
Hosté hrají v plném počtu.
27:04
Domácí lavička už už jásala, že Oborák vstřelil gól, ale předčasně, Strakoš se zvládl přesunout do volného prostoru.
26:18
Jedovatou střleu Firdy varáží Strakoš s problémy mimo.
25:20
Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:20
Přesilovka pro domácí po faulu Kostelníka u mantinelu.
25:14
Firda nepovedenou rozehrávkou volného úderu vyslal Telčera do samostané akce. Ke štěstí domácích Kulla vychytal jeho pokus.
24:19
Nota se pěkně protočil za vlastní brankou.
24:00
Opatřil zblokoval střelu Firdy.
22:00
A domácí jsou zatím při střelecké chuti. Gól z toho sice nebyl, ale Strakoše prověřil Chvastek.
21:29
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #7 Petr Horák (3:2).
21:16
Firda přesně vymetl pravý horní růžek Strakošovy branky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:5
20:00
19:58
Na konci ještě horké chvilky pro domácí při tlaku hostů, ale nakonec vyhodili.
19:35
Nabíhající Kresta měl odkrytou branku po krosu z protější strany hřiště, ale trestuhodně minul.
18:23
18:23
Firda vyslal do náběhu Horáka a ten srovnává.
18:13
Dalekonosnou střelu Michny Kulla vyrazil.
16:34
Holaň vyslán do brejku na Kullu, který si proti němu vyběhl. Holaň sice vystřelil, ale míček šel těsně mimo.
15:11
Opatřil zkusil prostřelit domácího obránce místo přihrávky na svého spoluhráče a nebylo to asi dobré rozhodnutí, protože místo ohrožení Kully míček ztratili.
13:55
Pěkné střídání domácích, ale bohužel nadějné příležitosti nepřetavili v gól.
11:57
Kostelník zkusil překvapit Kullu střelou z otočky u mantinelu, ale ten byl pozorný a ramenem vyrazil.
11:18
Lichnovský zkoušel střílet od mantinelu, ale míček skončil v hloučku hráčů před Kullou.
10:05
Nota obětavě zastavil nahrávku.
09:26
Střela Mrkvy zblokována, pak ještě zkoušel přihrát na Firdu, ale nepřesně.
05:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #7 Robert Socha (1:2).
05:23
Teď už však v podobné situaci Socha přhrával Lichnovskému, který Kullu přízemní střelou překonal.
05:10
Socha se uvolnil před Kullu a obránce ho marně doháněl, naštěstí nestřílel přesně.
03:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #22 Tomáš Telčer (1:1).
03:34
Rychle srovnává Kostelník.
02:16
02:16
Oborák si křikl na Notu, který mu dal kros na polovině a Oborák pak už našel přesně nabíhajícího Kašpara, který prostřelil Strakoše.
01:40
Po chvilce se k míčku dostali domácí, ale Firda teď ztratil při přechodu do útoku.
00:30
Bez nějaké valné akce převzali míček hosté.
00:10
Po úvodním buly na míčku domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Jan Monsport, Jakub Kresta, Jakub Kostelník, Vojtěch Zátopek, Tomáš Telčer
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Pavel Kulla; hráči v poli: Jakub Češek, Roman Oborák, Dominik Chvastek, Petr Kašpar, Jakub Nota