1:2
3:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - SK Florbal Benešov 4:3
21. Matěj Mikšovský, 55. Ondřej Macháček, 55. Filip Čáp, 60. Daniel Kříž - 10. Petr Tůma, 40. Martin Poláček, 40. Martin Poláček; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 13 - Lukáš Brož 20; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:0;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Až na krátký výpadek na konci druhé třetiny jsme měli zápas pod kontrolou. Škoda dvou darovaných gólů, navíc po situacích, na které jsme si upozorňovali. Dalším vykřičníkem je mnoho prohraných soubojů v obranném pásmu, což musíme zlepšit. Velkým pozitivem je přístup hráčů, kteří nepanikařili a zaslouženě trpělivou hrou srovnali skóre a skvěle zvládli závěrečnou minutu. Jdeme krůček po krůčku po naší cestě, což je důležitější než cokoliv jiného. Jsem moc rád, že jsme navázali na minulý týden a získali 3 body. Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu!!!
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Zápas, který jsem 2 třetiny v podstatě kontrolovali jsme si prohráli vlastními individuálními chybami.
60:00
Střely ve 3. části: 7:5
60:00
59:45
A JE HOTOVO! Neskutečný comeback domácích borců dokonal Danda Kříž!
59:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #21 Dalibor Vlášek (4:3).
59:00
Náchod drží balónek a čeká na ideální příležitost zaútočit
57:40
Momentálně se hraje nahoru-dolu, oba týmy mají šance
55:45
Bude to ještě drama, diváci se určitě nenudí, protože hra je velmi ostrá!
54:53
Náchod vyrovnává!
54:52
Timeout SK Florbal Benešov
54:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #21 Dalibor Vlášek (3:3).
54:09
Náchod se dostává zpátky do zápasu!
54:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #24 Lukáš Rázl (2:3).
52:59
Náchodu se přesilovka vůbec nepovedla a hosté už hrají v plném počtu
51:00
Náchod bude hrát první přesilovku
50:59
Vyloučen hráč #20 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
48:50
Velmi ostrá hra z obou stran
46:55
Hosté jsou ve třetí třetině zatím více na míčku a Náchod těží spíše z protiútoků
39:22
Hosté dávají ještě jednu branku takzvaně do šatny, Náchod bude mít ve třetí třetině co dělat
39:21
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #7 Martin Šimek (1:3).
39:06
Benešov využil přesilovku v rekordním čase a dostává se opět do vedení
39:05
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #14 Ladislav Vorel (1:2).
39:04
Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
25:00
Vlášek neskutečně odzbrojil protihráče a zabránil tak protiútoku!
23:45
Čáp skvěle vybojoval míček v rohu
22:45
Náchodští fanoušci už zdatně konkurují těm benešovským!
20:51
Skvělý vstup do třetiny! Náchod srovnává stav utkání!
20:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #58 Marek Svoboda (1:1).
19:25
Náchod rozehrával volný úder z hranice velkého brankoviště, ale bohužel neúspěšně
09:47
Rozhodčí nařídili nájezd po hlasitém seknutí před náchodskou brankou, Tůma ho dokázal proměnit a poslal svůj tým do vedení
09:46
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma z trestného střílení (0:1).