0:2
2:1
1:0

FBC Slavia Praha - FBŠ Všestary 6:5p
3. Martin Fojtík, 13. Dan Kašovský, 20. David Laho, 52. Ondřej Otáhal, 53. Martin Fojtík, 62. Filip Bílek - 14. Vít Svoboda, 20. Pavel Hellmann, 27. David Píše, 38. Aleš Klemš, 51. Mikuláš Ryba; rozhodčí: Marek Střída - Vojtěch Kos; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 19 - Vojtěch Kuča 34; po třetinách: 3:2, 0:2, 2:1, 1:0;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
Dnes jsme předvedli něco opravdu příšerného, ani ty 2 body to asi nezpraví. Dnes Kaša a mladej Sváča zaslouží velmi vyzdvihnout. Jinak velký, špatný. Díky bojovnému soupeři za zápas. Děkujeme taky rozhodčím a divákům, že u toho zvládli vydržet a neutekli se koukat na repre.
Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér):
Chci pochválit kluky za velmi bojovný výkon, kdyby nám někdo řek před zápasem, že nám dá bod, tak to berem všema deseti. Teď jsem trochu zklamaní, ale mylsím, že to stejně řádně oslavíme. Za táýden se uvidíme doma. Tak se mějte a ahoj.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
61:54
61:54
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #33 Ondřej Otáhal (6:5).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 17:8
60:00
56:17
Vyloučen hráč #28 Mikuláš Ryba družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování florbalky.
53:13
Vyloučen hráč #69 Michael Pitek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za opakované přestupky.
52:23
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #20 Dan Kašovský (5:5).
52:12
Vyloučen hráč #24 Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
52:12
Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za držení.
51:09
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal bez asistence (4:5).
50:39
Timeout FBC Slavia Praha
50:39
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Mikuláš Ryba, asistoval #4 Marek Stuchlík (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:6
40:00
37:15
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #28 Mikuláš Ryba (3:4).
32:40
Vyloučen hráč #59 Martin Vlastník družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
26:26
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #30 David Píše, asistoval #21 Filip Píše (3:3).
20:00
Vyloučen hráč #29 Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:9
20:00
19:40
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #74 Miloš Macháček (3:2).
19:01
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #71 Matěj Fulín (3:1).
13:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #16 Vít Svoboda, asistoval #29 Roman Dostál (2:1).
12:22
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský bez asistence (2:0).
08:51
Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
02:39
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Freiberg, Štěpán Novák, Jan Lankaš, Pavel Hellmann, Miloš Macháček
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Lukáš Rašovský; hráči v poli: Michael Pitek, Filip Bílek, Martin Fojtík, Antonín Štička, Ondřej Otáhal