4:5
6:1
- : -

FBC ZŠ Uničov - FBC ORCA KRNOV 15:9
8. Adam Čundrle, 12. Daniel Zmrzlý, 14. Adam Čundrle, 18. Adam Čundrle, 20. Adam Čundrle, 21. Šimon Glatter, 26. Daniel Zmrzlý, 32. Adam Caletka, 32. Adam Čundrle, 46. Adam Čundrle, 53. Daniel Zmrzlý, 54. Adam Caletka, 55. Šimon Glatter, 56. Daniel Zmrzlý, 58. Daniel Zmrzlý - 7. Štěpán Čevela, 18. David Musil, 19. Filip Svoboda, 21. Filip Fňukal, 24. Jaromír Filip, 31. Jaromír Filip, 39. František Šuly, 40. Dominik Menzel, 44. Patrik Baránek; rozhodčí: Radek Šiška - Šimon Chovanec; vyloučení: 4:5; využití: 4:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Adam Doušek 32 - René Frydrych 8, Václav Hradil 15; po třetinách: 5:3, 4:5, 6:1;
Komentář domácích Čundrle Robert (Trenér):
Dnešní duel proti Orce Krnov byl od začátku hra nahoru a dolů, kdy každá strana chtěla skórovat. Jako první jsme obdrželi gól my, ale také jsme dokázali brzy odpovědět. Ujali jsme se brzy vedení, které jsme navyšovali, ale co naplat, soupeř vyrovnal a nikdo nedal nic zadarmo. Třetí třetina rozhodla pro náš prospěch, tři body jsou doma a máme konečně výhru.
Komentář hostů Filip Jaromír (Vedoucí):
Když chybí zkušenost, trpělivost, schopnost zpracovat míček, týmovost, chtivost, golovost, florbalovost, tak se hraje těžko. I přes tyto nedostatky jsme dokazali srovnat, ale pak prijel sponzor Charita Krnov a zacali jsme darovat vse na co jsme se nadřeli, opět.
Uničov chtěli od začátku více, šlo to vidět, nejvíce pak na koncovém skóre. Děkuji za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
57:34
Utkání skončilo i pro Havlíčka, který v souboji dostal zásah do hlavy
57:03
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý bez asistence (15:9).
57:03
Krnov odvolal gólmana, jenže ztratil míček a Zmrzlý neměl problém trefit prázdnou bránu
55:53
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #48 Jakub Zámečník (14:9).
55:53
Zámečník našel na druhé tyči volného Zmrzlého, který prázdnou bránou nepohrdl
55:31
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
55:31
Pátá přesilovka pro Uničov
54:48
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter, asistoval #10 Adam Čundrle (13:9).
54:48
Čundrle přihrál Glatterovi, který střelou z první využívá přesilovku po 28 sekundách
54:20
Vyloučen hráč #33 Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:20
Čtvrtá přesilovka pro Uničov po faulu Janáče
53:36
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #21 Adam Caletka bez asistence (12:9).
53:36
Caletka střelou z levého mantinelu přidává další branku Uničova
52:56
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #10 Adam Čundrle (11:9).
52:56
Krásná souhra mezi Glatterem, Čundrlem a Zmrzlým, poslední jmenovaný měl po nahrávce Čundrleho snadnou práci
49:58
Utkání končí pro Zedníka, který si v souboji poranil kotník
48:28
Zápas se nám mírně přiostřuje, všechno zatím v rámci pravidel
45:57
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (10:9).
45:57
Čundrle svým šestým gólem v tomto utkání posílá Uničov do vedení
43:35
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #26 Patrik Baránek, asistoval #14 Filip Fňukal (9:9).
39:03
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #14 Filip Fňukal (9:8).
39:03
Krnov zahrával volný úder, Fňukal přiťukl Menzelovi a jeho střela ze zátahu prošla Douškovi kolem ruky
38:02
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #91 Jaromír Filip (9:7).
38:02
Šuly šťastnou tečí přidává sedmý gól Krnova
34:02
Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
34:02
Další přesilovka pro Krnov po sekání od Zmrzlého
31:31
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #5 Šimon Glatter (9:6).
31:31
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Václav Hradil družstva FBC ORCA KRNOV
31:31
Pouhých 25 sekund po Caletkovi se prosazuje i Čundrle, devátý inkasovaný gól znamená konečnou pro Frydrycha
31:06
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #21 Adam Caletka, asistoval #2 Lukáš Vláčil (8:6).
31:06
Vláčil našel před brankou volného Caletku a ten už měl jednoduchou práci
30:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #81 Dominik Menzel (7:6).
30:00
Krásný přesilovkový ťukec v podání Krnova a už je to zase jen o gól
29:33
Trestné střílení družstva FBC ZŠ Uničov neproměnil #48 Jakub Zámečník.
29:33
Zámečník neproměnil nabídnuté trestné střílení
28:08
Vyloučen hráč #10 Adam Čundrle družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra na zemi.
28:08
Druhá přesilovka pro Krnov, Čundrlemu byla odpískána hra na zemi
25:19
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #5 Šimon Glatter (7:5).
25:19
Glatter zpoza brány přihrává Zmrzlému a ten zvyšuje na 7:5
23:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #97 Filip Svoboda (6:5).
23:10
Filip vystřelil a míček i s trochou štěstí přeletěl Douška a končí v bráně
20:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #97 Filip Svoboda (6:4).
20:53
Fňukal využívá přesilovku a já nestíhám psát a už vůbec nestíhám sledovat hru
20:35
Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:37
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #72 Martin Czyž (5:3).
19:37
Czyž přihrává Čundrlemu a ten svým čtvrtým gólem v tomto utkání zvyšuje na 5:3
19:26
Vyloučen hráč #48 David Musil družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání.
19:26
Krnov hrál v šesti, což neuniklo pozornosti rozhodčích a Uničov dostal další přesilovku
18:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #26 Patrik Baránek (4:3).
18:53
Baránek našel před brankou nepokrytého Svobodu a ten snižuje na 4:3
17:38
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #20 Martin Mirga (4:2).
17:38
Mirga vybojoval míček pro Čundrleho a ten přidává svou třetí branku v tomto utkání
17:06
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #48 David Musil bez asistence (3:2).
17:06
Musil obral Havlíčka o míček a svou následnou střelu umístil pod břevno
13:20
13:20
Čundrle využívá přesilovku, Uničov vede 3:1
12:41
Vyloučen hráč #63 Jakub Rabinský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
12:41
Druhá přesilovka pro Uničov po faula Rabinského
11:20
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #20 Martin Mirga (2:1).
11:20
Zmrzlý trefuje výstavní šibenici a dostává Uničov do vedení
07:07
07:07
Čundrle svou střelou zajišťuje rychlé srovnání stavu
06:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #81 Dominik Menzel (0:1).
06:46
Čevela prostřeluje přesunujícího se Douška mezi nohama
05:11
Hráč Krnova v rohu zabrzdil o mantinely a ty nám tu popadaly jako domino
03:07
Vyloučen hráč #5 Šimon Glatter družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:07
Přeslovka měla krátkého trvání
02:53
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:53
První přesilovka pro Uničov
00:01
Buly pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV:
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Doušek; hráči v poli: Martin Czyž, Martin Mirga, Šimon Glatter, Adam Čundrle, Daniel Zmrzlý