0:1
3:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - Andone SK Jihlava 3:4
43. Vojtěch Šmíd, 48. David Čížek, 51. Vojtěch Šmíd - 10. Jan Beránek, 17. Jakub Horský, 21. David Vlk, 52. Jan Beránek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jonáš Marek 21 - Štěpán Vyskočil 20; po třetinách: 0:2, 0:1, 3:1;
Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér):
Soupeř dvě třetiny zcela ovládl hru. Našeha hra se zlepšila až ve třetí třetině, což na slušný výsledek nestačí. Gratulace soupeři.
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Dnes dobře odehraná hra. Škoda třetí třetiny, kde nechali soupeře dostat do hry našima chybama, ale aspoň se máme z čeho poučit. Díky hráčům a soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 6:7
60:00
59:25
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:12
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
58:00
Domácí jsou pod tlakem.
52:40
Vyloučen hráč #7 Patrik Bratršovský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
52:40
Vyloučen hráč #29 Tadeáš Vaněk družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hrubost.
51:05
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #6 Hynek Jirků (3:4).
50:13
Šmíd srovnává z krásné otočky.
50:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #77 Tomáš Dryml (3:3).
47:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #14 David Čížek, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (2:3).
44:26
Domácí zachraňuje branková konstrukce.
43:02
Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
42:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd z trestného střílení (1:3).
39:58
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
36:15
Vyloučen hráč #23 Ondřej Vyskočil družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
32:04
Hosté se drží na balónku a domácím činí problém se prosadit.
23:25
Jihlava obětavě brání v oslabení a dostává se k zakončení.
22:13
Vyloučen hráč #6 Hynek Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
21:33
Comeback is real!
20:26
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #16 David Vlk, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (0:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:10
20:00
18:33
Ze střídačky domácích se ozývá nesouhlas.
16:18
Přečíslení hostů končí gólem.
16:17
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #76 Jan Horský (0:2).
15:54
Horský Jan prověřuje golmana beckhandem.
12:47
Krásná akce domácích, zachráněna Vyskočilem.
11:35
Šmíd vášnivě diskutuje s rozhodčím a jde střídat.
09:40
Jan Beránek beckendem posílá hosty do vedení.
09:39
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #45 Michal Beránek (0:1).
03:56
Jonáš Marek zábránil dálší gólové šanci.
02:35
Tým hostů neproměňuje dvě tutovky.
00:20
Hned od počátku se ujímá míčku tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Andone SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Vít Zápotočný, Ondřej Vyskočil, Jan Horský, Jakub Horský, David Vlk
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jonáš Marek; hráči v poli: Štěpán Kapoun, Tomáš Dryml, Vojtěch Šmíd, Patrik Jurco, Petr Minář