1:2
- : -
FbC Skuteč

FbK TJ Svitavy - FbC Skuteč 6:2
2. Ondřej Husák, 23. David Říha, 25. Ladislav Vašák, 25. David Říha, 28. Ondřej Mach, 52. David Říha - 42. Adam Krátký, 47. Martin Vojta; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Filip Lamař 34 - Jonáš Moravec 28; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:2;
Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí):
Zápas se na začátku vůbec nevyvíjel podle našich představ. Jen díky marnému zakončení soupeře jsme první třetinu přežili. Druhá třetina přinesla pár gólů, ale situace byla stejná. Soupeř mohl bez problémů zápas otočit díky nabídnutým šancím. Dnes dopoledne jsem v Pardubicích pískal nejnižší ligu mužů. Poslední třetina byla některými pasážemi horší, než předváděly tyto týmy. Pokud chceme zabojovat o vrchní příčky tabulky, musíme zlepšit prakticky všechny aspekty naší hry. Díky soupeři za zápas, rozhodčím za vedení utkání a fanouškům za diváckou kulisu. #nestrečuj
60:00
Střely ve 3. části: 11:18
60:00
59:44
Vyloučen hráč #70 Jakub Prášek družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
59:03
Vyloučen hráč #38 Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
58:13
Svitavy hrají v plném počtu
56:13
Vyloučen hráč #21 Miroslav Otáhal družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
53:57
I třetí vyloučení Skuteč zvládla bez obdržené branky. Stav stále 6:2
51:57
Vyloučen hráč #70 Jakub Prášek družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:19
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #9 Vladislav Richter (6:2).
46:49
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #3 Martin Vojta, asistoval #83 Jakub Kadavý (5:2).
45:10
Hosté stále pokračují v tlaku, rozhodně nic nevzdávají!
41:00
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #15 Adam Vařejčko (5:1).
40:10
3. třetina začala tlakem hostujícího týmu.
34:54
Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
30:00
Je za námi polovina zápasu.
29:35
Dnešní utkání sleduje 103 diváků. Děkujeme za podporu!
27:37
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #7 Tomáš Hynek (5:0).
24:41
24:11
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #9 Vladislav Richter (3:0).
19:11
Vyloučen hráč #23 David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky.
15:45
Hráč Skutče nyní sportovně uznal míček pro Svitavy. Pěkné gesto, které fanoušci ocenili potleskem.
14:14
Skuteč hraje v plném počtu.
12:14
Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
10:15
Brankář Skutče nyní předvedl fantastický zákrok, který zabránil vstřelení další svitavské branky.
04:15
Filip Lamař předvádí výborné zákroky a drží tým Svitav ve vedení
01:48
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #9 Vladislav Richter (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: hráči v poli: Jakub Hledík, Jakub Kadavý, Martin Fuňk, Karel Kuta, Kryštof Maňour
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Ondřej Husák, Tomáš Hynek, Josef Prudil, Ondřej Mach, Ondřej Pakosta