2:2
7:1
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBŠ ATT Gorily Plzeň 13:6
3. Matěj Doubek, 4. Petr Dolejš, 7. Daniel Hrůza, 16. Matěj Doubek, 35. Matěj Doubek, 38. Jakub Loskot, 44. Václav Strouhal, 47. Matěj Doubek, 50. Václav Strouhal, 52. Václav Strouhal, 55. Petr Dolejš, 57. Adam Černý, 57. Martin Dolejš - 4. Vojtěch Hejduk, 18. Filip Tábořík, 19. Kryštof Lehečka, 21. Vojtěch Beneš, 31. Bořek Ozom, 47. Ondřej Budek; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 20 - Vojtěch Šimůnek 3, Martin Lenárt 18; po třetinách: 4:3, 2:2, 7:1;
Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí):
Tak jak dneska začnu? Kluci dneska ukázali neskutečnou sílu. Kdybych jim dal sežrat beton tak klidně sežerou i beton. Utkání bylo hodně kvalitní a nebojím se říct ,že kvalitou národní ligy. Děkuji všem co přispěli na dobrou věc. 11 633 korun je prostě krásná částka. DOŠWICH MILEVSKO <3
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí):
Zhodnotit dnešní utkání je velmi složité, protože by z toho klidně mohla být slohová práce. První třetina od nás velmi slabá v osobních soubojích, soubeř důraznější a rychlejší a pro nás vlastně milosrdný výsledek 3:4. Poté jsme se do zápasu vrátili, za stavu 5:5 vstřelíme gól, který bohužel zachytil v síti pouze náš fotograf a z okamžitého brejku dostanete gól my, což mohl být velmi zásadní moment zápasu. To však nic nemění na výborně připraveném domácím týmu, našich x neproměněných přesilovek. Závěrem: Soupeř lepší, utkání jsme si prohráli sami, gratulace soupeři za zasloužené vítězství a dobrý týmový výkon. Pochválit chci i atmosféru a doprovodný program utkání. Pro nás poučení, těšíme se na odvetu a děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 14:8
60:00
56:44
Domácí si dokáží najít cestu do branky i přes golmana. Zápas už má jasného vítěze.
56:43
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (13:6).
56:01
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #31 Miloš Kahoun (12:6).
55:42
Hosté i s novou taktikou velmi tápou, Došwich je silně přehrává.
54:49
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš bez asistence (11:6).
53:14
Hosté po timeoutu vymýšlí taktiku a nyní hrají bez brankáře.
53:13
Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
51:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #32 Adam Dvořák (10:6).
49:15
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #33 David Staněk (9:6).
46:33
Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:21
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (8:6).
46:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #58 Jakub Loskot (8:5).
43:24
DOŠWICH vstřelil dnes již druhý gól v oslabení.
43:23
41:30
Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:07
Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
38:18
Domácí úspěšně ubránili další hru v oslabení.
37:32
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #31 Miloš Kahoun (6:5).
36:18
Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
34:30
Domácí tým předvádí skvělý výkon a vyrovnává skóre.
34:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (5:5).
30:32
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #11 Ondřej Budek (4:5).
29:37
Domácí vymýšlejí různé taktiky před brankou hostů.
27:15
Hra nabrala na tempu a vstupují osobní souboje.
20:37
Hosté rychlým vstupem do 2. třetiny vyrovnávají skóre.
20:36
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #20 Tomáš Pour (4:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
18:57
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:3).
17:54
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (4:2).
16:12
Golmani na obou stranách dnes předvádí skvělé výkony.
15:37
13:53
Hosté stále držejí miček a předvádí agresivní hru.
10:23
Domácí tým úspěšně ubránil hru v oslabení.
08:23
Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
06:58
Nebyl uznán milevský gól.
06:36
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #3 Václav Strouhal (3:1).
06:36
Střídání brankáře. Nový brankář #73 Martin Lenárt družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
06:25
Domácí tým se stále drží na míčku.
03:43
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #46 Filip Tábořík (2:1).
03:04
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (2:0).
02:26
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Ondřej Budek, Matěj Surák, Bořek Ozom
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Patrik Plocha, Jakub Loskot, Matěj Doubek, Jan Keyzlar, Adam Černý