2:0
3:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - BLACK ANGELS 6:7
15. Angelika Bližňáková, 26. Angelika Bližňáková, 36. Angelika Bližňáková, 42. Nikola Trnková, 48. Angelika Bližňáková, 57. Aneta Kalivodová - 3. Eliška Koželuhová, 10. Eliška Nová, 15. Ester Janušková, 42. Denisa Vachulová, 43. Ester Janušková, 49. Adriana Fricová, 51. Eliška Nová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 26 - Markéta Antalová 26; po třetinách: 1:3, 2:0, 3:4;
Komentář domácích Skála Jan (Trenér):
Dneska nám vůbec nevyšla první třetina, kde jsme byli jednoznačně horším týmem a hosté si vypracovali solidní náskok. Ve druhé třetině jsme se prezentovali hrou, kterou chceme, ale bohužel jsme neproměnili dostatek gólových šancí na to zápas rozhodnout. Ve třetí třetině to byla divočina na obě strany a i pres veškerou snahu jsme už utkání nevyrovnali. Zítra lépe! Díky soupeři, rozhodčím, pořadatelům a divákům.
Komentář hostů Vachule Martin (Asistent trenéra):
První třetinu jsme hráli naši hru, což nám vyhovovalo. Ve druhé třetině se soupeř dostal do hry naší zhoršenou hrou. Ve třetí třetině jsme se dostali opět do zápaus a zápas dotáhli do vítězného konce. Naše přesilové hry nám dnes nepomohli, naopak jsme inkasovali zbytečné góly. Přesilovky potrénujeme a příště budeme lépe připraveni. Jsme spokojeni, že z Vinohrad vezeme cenné tři body. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
59:48
Uvidíme první dobrou standardní situaci domácích? Tak ne.
59:15
Trnková dostala míčkem do oka, je to očividně bolestivé, florbalové brýle se nepoužívají náhodou.
59:10
Timeout BLACK ANGELS
58:44
Jsem tak napjatý, že nestíhám zapisovat, je tam plno šancí, ale nic z toho.
58:11
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:06
Novotná teď hrozně naložila soupeřce, to bylo hodně na hraně. Trenéři hostí jsou lehce hluční.
57:00
Domácí v 6.
56:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #16 Běla Novotná (6:7).
56:24
Kalivodová výborně potáhla míček a poslala ho Antalové na zadní.
56:10
Hošková přízemní střela, Jirková dorážka, ale z velkého brankoviště dávají branky jen hosté.
55:49
Skalická nezvládla souboj 1na1, naštěstí to končí touch downem.
55:02
Trnková předvedla florbalové myšlení a nalezla Dobisíkovou, té dnes není přáno, asi má štěstí v lásce.
54:34
Dva projektily od Dobisíkové a Bližňákové, nic z toho.
53:54
Zatím mají více ze hry hosté.
53:26
Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky.
53:26
První přesilovka pro domácí, Košťálová je z toho hodně překvapená.
51:50
Hosté si teď pomáhají častými loby ze svého pásma.
50:55
Klosová i když měla náskok minimálně 2m byla přesprintována, ale 2na0 nevyužito, branka zívala, ale trefena nebyla.
50:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #5 Karolína Majerová (5:7).
50:23
Střela Nové číslo 158 už měla ty správné parametry - k tyčce, nad nohu.
49:57
Vyloučen hráč #99 Natálie Jirková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
49:57
Sekera z kateogrie zbytečných, asi menší frustrace, že nebyl písknut předchozí faul.
48:50
A Black Angels mohli vést o 2 branky, naštěstá si navzájem občas blokují vlastní střely, možná boj o kanadu?
48:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (5:6).
48:24
Standardní situace domácích pro ně znamenají spíše nevýhodu, nedobré rozehrání vedlo k brejku hostu 2na1 a procezení balonku skrze nohy Kreisengerové.
48:13
Kolafová to zkusila, ale ve vyložené šanci, kdy to nebylo nejvhodnější.
47:41
Podaří se uklidnit hru?
47:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková bez asistence (5:5).
47:09
Jak jsem psal, Bližňáková oslabení miluje více než cokoli jiného a tentokrát přidává výstavní trefu do pravého vikýře. Rychlost střely překonala většinu superligových borců.
46:44
Raritní situace, hráčka hostů šla ve vlastní přesilovce sama na branku domácích, sama z toho byla tak překvapena, že netrefila ani branku.
46:03
Hru v oslabení má Bližňáková hodně ráda, a je opět nezkrotná, ale vykoupání 3 soupeře a zakončení k oslavám nevedlo.
45:34
Vyloučen hráč #98 Konstantýna Klosová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
45:34
Hezká kombinace Black Angels z první zakončena sekerou domácí Klosové.
44:43
Hra teď lehce ztratila parametry dosud kvalitního utkání, vyhodnocování situací se zhoršilo asi únavou.
43:03
Domácí mohli odpovědět velice záhy, dvě tutovky, obě chytá Antalová, teď se hraje úplně bez obran.
42:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (4:5).
42:21
Haaszová byla překvapena rychlostí soupeře, an kterou není z 1. ligy juniorek zvyklá a hostující hráčka zakončuje svůj únik bekhendou kličkou.
41:43
Rychlá odpověď z úplně stejné situace.
41:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #43 Adriana Fricová (4:4).
41:32
Domácí tentokrát 2na1 zvládli, tím, že si nenahráli, ale Trnková to rovnou poslala nad nohu golmanky.
41:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková bez asistence (4:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
39:59
Black Angels pouze drželi balonek na půlce dokud neskončila třetina.
39:15
Vyloučen hráč #26 Angelika Bližňáková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
39:15
Bližňáková se rozhodla si dát tělo před soupeřku, která to ale vůbec nečekala a neměla šanci tak souboj ustát. Bližňáková si jde oddychnout na trestnou, asi chce šetřit pohmožděná záda.

39:02
Utéct Dobisíkové? Nemožné. Možná by se měla živit jako policistka místo učitelky.
37:58
Po delší chvíli Black Angels na návštěvě velkého brankoviště domácích, tentokrát bez oslav.
37:31
Kolafová oběhla 2 soupeřky, pak si už ale zapřeháněla.
37:10
Dobré střídání Hoškové.
35:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (3:3).
35:49
Teď už se Bližńáková trefuje, jen to bohužel odskákala herdou do zad a je otázka, zda jí Bolek dokáže uschopnit do zbytku zápasu.
35:33
Dobisíková poslechla radu svého přítele/mentora a trenéra Bolka a vystřelila z výběhu, mnoho dorážek, ale mnoho povyku pro nic.
34:51
Škvorová provedla odblokování zad soupeřce, rozhodčí jí ale nezbaštil, že to bylo z její fyzioterapeutcké praxe a pískl faul.
33:53
Hladíková nalezla osamocenou Kolafovou před brankou, spolupráce, kterou známe dříve z juniorek, kolafová netrefuje zařízení.
32:49
Nová teď vykoupala Trnkovou a Bližňákovou, vysoká škola z předvídání situací. Potom ale nezakončila přesně a Bližňáková nalezla Kalivodovou před prázdnou, ta netrefila, asi byla překvapena, že to má poprvé do ruky.
32:04
Série nepřesností
31:04
A na stejném místě teď sražena Hladíková, standardka ale vedla jen k brejku hostů.
30:29
Skalická čistý strom, soupeřka zmatena.
30:03
Výborné pokusy Jirkové a Kalivodové, ale Antalová umí chytat.
29:39
Opět výborná nahrávka Skalické, ale chybí tam pravák...
28:35
Poprvé slyšíme křičet Jarolímovou. Bližňáková opět sama na Antalovou, ale neproměněné trestné střílení asi zahýbalo s psychikou i tak dobré hráčky.
27:36
Kalivodová je v pozici, kdy hraje přes ruku lehce utopená, nemůže používat své oblíbené zbraně. Skalická tak byla nucena přihrát Hoškové, která netrefila odkrytou branku.
26:46
Black Angels v agilitě převyšují SKV, ale nepřesná nahrávka na Novou vedla k samostatnému úniku Bližňákové, ta nadvakrát nepřekonala Antalovou.
25:48
Reischlové typická akce, Antlalová čape. Black Angels poté 3na2, ale přestřelili.
25:33
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #26 Angelika Bližňáková.
25:33
Bližňáková bohužel asi nesledovala Švédsko - Finsko a zkusila stejné zakončení jako neúspěšní exekutoři Finska.
25:22
Opět Nová střela, ale pak si vybrala slabší chvilku a uvidíme trestné střílení!!
25:02
25:02
Tak na toto Antalová nebude ráda vzpomínat, míček hodila přímo Bližňáková a ta to pochopila jako výzvu ke skorování.
24:43
Klosová vykoupána, na toto bude nerada vzpomínat, potom zákrok Kreisingerové reprezentačních kvalit.
24:16
Nová tentokrát všechny překvapila nahrávkou, to se dalo trefit, jednou i podruhé...
23:20
Nová ze své oblíbené pozice, domácí zatím nenašli recept, jak jí odstavit od balonku.
22:40
Žitná si hezky potáhla míček kolem bloku Nigrinové, ta ale střelu zvládla i tak zblokovat výborným pohybem.
21:57
Na hřišti se poprvé objevuje Hladíková, netypicky v útoku. S Kolafovou hned poslala soupeřku za mantinel.
20:27
Hezká akce domácích, ale opět netrefena prázdná branka. Black Angels odpovídají 2 střelami, obě štiplavé, obě chycené.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:15
20:00
19:44
Dobosíková od půlky, všichni překvapeni, že to šlo nad.
18:28
Samostatný únik Black Angels, střela mimo, potom opět 4 dorážky, tentokrát Kreisengerová chytla všechny.
17:32
Jirková nepřesnou nahrávkou založila protiútok, Kreisengerová těch dorážek ve vlastním brankovišti už musí mít plné zuby.
16:49
Novotná překvapila všechny kromě Antalové, ta chytá.
15:57
Velice hezká kombinace domácích z vlastního rohu, ale 2na1 zatím vůbec neumí vyřešit.
15:17
Střela nad přisuzuje balonek domácím.
14:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #54 Ema Košťálová (1:3).
14:34
Opět nedůraz ve vlastním brankovišti zajišťuje Black Angels opět vedení o 2 branky.
14:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #69 Eliška Škvorová (1:2).
14:16
Black Angels hrály velice dobře přesilovku, ale pak jim utekla Bližňáková, a ta ví jak se trefit.
13:37
Hráčka Black Angels teď zblokovala vlastní spoluhráčce míček letící do branky SKV, SKV děkuje.
12:55
Nová zkusila další projektil a pak další, asi nebude mít dnes konkurentku v počtu pokusů.
12:23
Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
12:23
A následná standardní situace vedla k sekeře Nigrinové.
12:02
Pokud o nacvičenou standardku domácích vedl jen k brejku soupeře zastaven tvrdým zákrokem Dobisíkové.
11:15
Reischlová se opřela do soupeřky, ta předvedla velký skok, MS ve fotbale je ale ještě teprve na programu.
10:54
Koželuhová mířila dobře nad nohu, další zákrok golmanky domácích.
10:10
Trnkové to pošramotilo sebevědomí, a proto místo střely do prázdné teď hledala ještě Bližňákovou.
09:55
Trnková tentokrát v 2na1 nenahrála přesně Bližňákové.
09:39
Domácí jsou lehce otřesení, ale dobře zaplněná Rieger aréna je žene opět vpřed.
09:04
09:04
Nedáš - dostaneš, Nová natáhla od půlky a po zemi k tyčce zamířil balonek za Kreisengerovou.
08:35
Kolafová šla 2na1 s Reischlovou, Kolafová nedokázala nahrát přes obránkyni.
07:58
Dobrý nástřel Black Angels před branku domácích, hezká nabídka na teč, nicméně promáchnuto.
07:37
Teď už byla střela Skalické nebezpečnější.
06:38
Nigrinová opět pálí, dnes je hodně při chuti, bohužel první blok trefen.
06:17
No, ale teď se díky němu málem radovaly z další branky. Trefena byla boční  síťka.
05:13
Napadání Black Angels v rozestavení 2:2:1 zatím funguje jen sporadicky.
04:29
Skalická od půlky, toto na Antalovou bez clonění platit nebude.
03:57
Nigrinová s Trnkovou si tolikrát narazily, až to přehnaly.
03:34
Štiplavý projektil Kreisingerová kryje.
02:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #26 Magdalena Folková (0:1).
02:29
Velký nedůraz ve velké brankovišti a jednoduchá branka po zemi.
02:14
Novotná vykoupala 2 protihráčky, ale Kalivodovou zradilo zpracování.
00:15
Dobisíková nezvykle vystřelila do horního roku, Antalová chytá, poté si poradila i s tutovkou Nigrinové, kdy ani Nigrinovou nenapadlo ještě nahrávat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Barbora Kupilíková, Denisa Vachulová, Tereza Tkadlecová, Sára Bobková, Eliška Podoláková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Anežka Dobisíková, Eliška Škvorová, Nikola Trnková, Aneta Nigrinová, Angelika Bližňáková