1:0
2:0
- : -

Kanonýři Kladno - ASK Lovosice - LFP 3:4
21. Jakub Kabourek, 34. Šimon Bohuslávek, 41. Jakub Kabourek - 6. Adam Tritthart, 8. Adam Filip Hrdlička, 12. Jakub Vokál, 13. Michal Ultsch; rozhodčí: Marek Schober - Jiří Čížek; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Vocílka 2, Lukáš Hekl 9 - Radek Dvořák 7; po třetinách: 0:4, 1:0, 2:0;
45:00
Střely ve 3. části: 5:4
45:00
44:46
Vyloučen hráč #72 Michal Douša družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
42:31
Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
40:34
Timeout ASK Lovosice - LFP
40:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Jakub Kabourek, asistoval #31 Matěj Půček (3:4).
38:31
Vyloučen hráč #55 Daniel Dittrich družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
35:11
33:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Šimon Bohuslávek, asistoval #66 Matyáš Růžička (2:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:5
30:00
28:59
Vyloučen hráč #25 Jan Karafiát družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
20:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Jakub Kabourek, asistoval #9 Šimon Bohuslávek (1:4).
19:44
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 2:6
15:00
14:38
Vyloučen hráč #17 Hynek Špaček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:05
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #9 Michal Ultsch, asistoval #26 Matěj Bureš (0:4).
12:05
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Hekl družstva Kanonýři Kladno
11:25
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #20 Jan Fousek (0:3).
07:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #90 Sebastian Vincent Galia (0:2).
05:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #16 Adam Tritthart, asistoval #8 Jan Svojše (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Schober a Jiří Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Matyáš Vocílka; hráči v poli: Ferdinand Tomášek, Jakub Kabourek, Šimon Bohuslávek, Matyáš Růžička, Tobiáš Volf