2:2
1:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 4:2
3. Marek Navrátil, 17. Adam Sláma, 29. Marek Navrátil, 32. Filip Šimek - 19. Martin Hrabánek, 27. Aleš Vlach; rozhodčí: Marek Jeřábek - Samuel Uhliarik; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 13 - Matěj Dobosz 15; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 3:5
45:00
44:53
Vyloučen hráč #16 Tadeáš Weber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
44:27
Timeout Florbal Ústí
31:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #73 Adam Sláma (4:2).
28:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (3:2).
28:45
Chodov opět vede.
26:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (2:2).
26:52
Ústí zaslouženě vyrovnává.
18:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #29 Aleš Vlach (2:1).
17:24
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #18 Martin Bohumský (2:0).
02:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil bez asistence (1:0).
02:45
Navrátil otevírá skóre zápasu krásným únikem.
02:00
Začátek zápasu je vyrovnaný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Jeřábek a Samuel Uhliarik.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Matěj Dobosz; hráči v poli: Vilém Vrzala, Ondřej Trčka, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Aleš Vlach