2:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC Intevo Třinec  7:3
4. Jan Kopecký, 10. Tomáš Jelínek, 24. Tomáš Jelínek, 28. Jan Kopecký, 39. Tomáš Jelínek, 50. Jan Kratochvil, 58. Jan Kopecký - 20. Jan Fiedor, 29. Jan Štěpánek, 32. Tomáš Sikora; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 5:5 + Jiří Martynek 4; využití: 2:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 53 - Jan Piško 50; po třetinách: 2:1, 3:2, 2:0;
Komentář domácích Kočiřík Lukáš (Trenér):
Dnes to byl zápas v kvalitě národní ligy a proto nás obzvláště těší, jak jsme to zvládli. Třinec byl tvrdý, fairplay soupeř a tak jak jsme čekali, přijeli perfektně připraveni. Dlouho to byl vyrovnaný zápas a největším pozitivem je pro nás to jak jsme zvládli třetí třetinu. Opravdu je neskutečné jak náš tým zápas od zápasu roste nejen florbalově, ale zejména takticky a v oblasti podřízení se jednotlivců kolektivu a výsledku pro tým. Jak se nám vrátí velká marodka, budeme bezesporu jeden z nejlepší týmů za poslední roky. #A-teamfamily
Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér):
Navzdory dobrému výkonu jsme bohužel nedokázali proměnit více šancí. Škoda dvou darovaných branek.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:25
Hosté se v posledních vteřinách snaží dostat co nejblíže k soupeři.
57:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #15 Igor Macháček (7:3).
57:29
Hosté jsou do hry bez brankaře, na domácí vysílají hned několik střel.
57:04
Timeout FBC Intevo Třinec
55:20
Neskutečný Štěpánek dnes v bráně opravdu září. Svůj výkon opět vyšvyhl skvostným zákrokem.
54:00
Počet hráčů na hřišti je vyrovnán. Oba týmy se pokouší dostat co nejrychleji k bráně soupeře.
53:52
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
53:08
Štěpánek opět v akci! Svým zákrokem zachraňuje situaci domácího týmu.
52:42
Vyloučen hráč #8 Jan Minář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
51:55
Nebezpečná střela domácích končí mimo, stejně tak následujicí rychlá odezva od hostů.
50:16
Přesilovka domácích dále pokračuje, taktéž i ostřelovaní jejich branky.
49:33
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #11 Tomáš Skoupil (6:3).
49:18
Přesilovka domácího celku zatím nepřinesla ovoce.
48:01
Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2+2 minuty za sekání.
46:20
Krásný zákrok Štěpánka, jeho pohotovost podržela domácí.
45:32
Hosté zahajují svůj útok. Kužel společně s pomocí Štrbáka hosty v jejich plánu zastavují.
44:06
Skupník bleskově s míčkem vyrazil na útočnou polovinu, nakonec o míček na poslední chvíli  přichází.
42:32
A opět hosté, Szkandera a jeho rychlá střela.
41:48
Filip Sikora vyslal svou pecku na olomouckou bránu. Miček se, ale na poslední chvíli brance vyhnul.
40:38
Již od začátku třetí třetiny vidíte rychlý vstup do hry.
40:01
Vítězné buly tentokrát na straně domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:9
40:00
39:54
Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
39:14
Hosté si jdou aktivně pro míček, ale nedaří se jim ho na posledních pár vteřin získat. Nakonec standartní situace hostů konči v rukou Štěpánka.
38:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #14 Jan Kratochvil (5:3).
38:10
Jelínek doslova dovezl míček do branky hostů.
37:44
Střela! Minář páli pár milimetrů nad bránu Piška.
37:28
Tomiczek pálí, ale sjíždí míček a ze slibné střely nakonec jen poslání do rohu.
36:22
Kužel na poslední chvíli odráží pokus o střelu soupeře. Míček končí v rohu hřiště.
35:00
Minář bere míček a posílá rychlou přihrávku na Macháčka, který nachází Friedla. Situace, ale zůstavá bez střelby.
34:15
Oba týmy na olomoucké palubovce dnes předvádí atraktivní výkony.
33:05
Nebezpečná střela Turoňe z půlky, ale nakonec jen těsně odraz od mantinelu,
31:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #27 Jan Fiedor (4:3).
31:11
Hosté se bliží k bráně soupeře. Střela shoté navyšují.
31:01
Dramatická situace se uklidnila jsem opět ve hře pět na pět.
28:50
Vyloučen hráč #22 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka.
28:02
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil #42 Jan Štěpánek (4:2).
28:01
Střela po odrazu končí za zády Štěpánka.
27:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #21 Vít Friedl (4:1).
27:01
Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
26:10
Tým hostů opět v nelehké situaci. Míček vyhazuje a nátlaku domácích odolává.
25:39
Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:18
Rychlá střela hostů překvapila Štěpánka. Nakonec bez následků.
23:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (3:1).
23:18
Jelínke kličkuje, kličkuje a posílá míček do sítě hostů.
22:30
Štěpánek krásně odolal nátlaku dorážek a domácí rozehrávají.
21:19
Kratochvíl páli, ale Piško vyslanou pecku jednoduše polapil.
20:40
Standartní situace hostů končí neúpěšně, u míčku opět Olomouc.
20:01
Druhá třetina nám přinesla vítězné buly pro tým domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
19:47
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #87 Filip Sikora (2:1).
19:47
Olomoucký celek propadá a inkasuje branku. Míček končí za zády Štěpánka.
17:45
Drong jako další ohražuje domácí bránu, taktéž neúspěšně.
16:02
Martýnek míří na Štěpánkův levý dolní rožek, střela ale končí těsně mimo tyč.
14:23
Vyloučen hráč #12 Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi.
14:07
A další rána Tichého. Piško, ale připraven a míčku se ujímá.
13:28
Střela! Macháček pálí, ale střela letí vysoko nad branku hostů a končí za mantinelem.
12:33
Hráči Třince nevyuživají standartní situaci na útočné polovině a u míčku opět domácí.
11:35
Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
10:07
Štěpánek zachraňuje domácí celek před inkasováním branky a lape s jistotou soupeřovu střelu.
09:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #47 Bohdan Kopelec (2:0).
09:03
Souhra Jelínka a Kopelce končí v bráně hostů.
08:28
Olomoucký celek poslední vteřiny přesilové hry nevyuživá a utkání pokračuje dále pět na pět.
07:31
Olomouc v přesilové hře čtyři na tři. Kopecký posílá střelu, ale za zády brankaře hostů nakonec nekončí.
06:30
Vyloučen hráč #35 Jan Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
05:57
Přesilová hra domácích zatím bez vstřelenéhé branky.
05:20
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
04:43
Na straně hostů se bude vylučovat.
03:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #31 František Kužel (1:0).
01:56
Mikulíkova ostrá střela konči v rukou brankáře hostů.
01:03
Vstup do utkání nám již od počátečním vteřin ukazuje, že dnes bude na co koukat, rychlá výměna míčků na obou stranách.
00:01
Počáteční buly vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Filip Sikora, Tomáš Sikora, Michal Badura, Jan Fiedor, Lukáš Tomiczek
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Igor Macháček, Tomáš Skoupil, Jiří Novák, Jan Minář, Vít Friedl