1:5
2:3
- : -

1.MVIL Ostrava - Snipers Třebíč 4:12
3. Dominik Zlámal, 26. Dominik Zlámal, 45. Miroslav Besta, 48. Matěj Šlosarčík - 6. Jan Pacal, 13. Zdeněk Malich, 15. Tobiáš Stránský, 20. Jaroslav Dlabač, 22. Tomáš Vejmělka, 24. Martin Žák, 25. Tomáš Vejmělka, 25. Jaroslav Dlabač, 31. Martin Žák, 48. Tobiáš Stránský, 56. Martin Žák, 60. Tomáš Vejmělka; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Vít Segiň 40 - Petr Brestovský 18; po třetinách: 1:4, 1:5, 2:3;
Komentář domácích Bažan Petr (Trenér):
Zápas s Třebíči za náma, ve hře už se objevila i florbalovost. Tak vzhůru do tréninku a vidíme se na dalším tréninku. Gratuluji soupeři a at se daří.
Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér):
Z dnešního zápasu nás těší získané 3 body, ale naše střelecká produktivita byla půl zápasu žalostná. Dík domácím za férový zápas a hodně štěstí ve zbytku sezóny
60:00
Střely ve 3. části: 11:18
60:00
59:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #41 Tomáš Vejmělka, asistoval #16 Milan Picmaus (4:12).
59:12
Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
58:29
MVIL a přesilovka to k sobě nesedí
56:52
Vyloučen hráč #43 Jan Pacal družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
55:29
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #16 Milan Picmaus (4:11).
51:52
Co oči nevidí, to srdce nebolí....
51:22
Vyloučen hráč #41 Tomáš Vejmělka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
47:40
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Šlosarčík, asistoval #55 Tomáš Ševčík (4:10).
47:40
Mvil vede ve třetí třetině
47:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #86 Martin Žák (3:10).
46:00
Už jen 14 min.
44:30
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 Miroslav Besta, asistoval #20 Vojtěch Kořínek (3:9).
34:54
Vyloučen hráč #10 Jan Moldřík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
33:09
Domácí by se měli učit od hostů
32:37
Ajfel kazí co může
30:31
28:13
Vyloučen hráč #56 Michal Terez družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky.
25:00
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #31 Dominik Zlámal, asistoval #10 Jan Moldřík (2:8).
25:00
Výborně využitý timeout domácích
24:19
Timeout 1.MVIL Ostrava
24:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #22 Lukáš Mátl (1:8).
24:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #41 Tomáš Vejmělka, asistoval #94 Kryštof Kůs (1:7).
23:36
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #36 Adam Benáček (1:6).

19:29
Vyloučen hráč #31 Dominik Zlámal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
15:25
14:09
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #36 Adam Benáček (1:3).
12:39
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #48 Jakub Maleček (1:2).
10:00
Vyloučen hráč #27 Stanislav Ovčačík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za vysoká florbalka.
08:23
Domácí bez střelby
07:45
Ajfelovy zkušenosti jdou vidět na hřišti
05:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #43 Jan Pacal, asistoval #22 Lukáš Mátl (1:1).
05:01
Po neuvěřitelné chybě Jarouše, hosté vyrovnávají stav.
02:08
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #31 Dominik Zlámal, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (1:0).
01:34
Mišo ztrácí balón
00:01
Vhazování pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Adam Benáček, Martin Žák, Tobiáš Stránský
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava : brankář: Vít Segiň; hráči v poli: Jan Kafna, Lukáš Uherek, Miroslav Besta, Jaroslav Kaprál, Jan Zmrzlík