0:0
4:3
- : -

FBC MSEM Přerov - Snipers Třebíč 6:4
12. Jonáš Pavliš, 20. Michal Bělaška, 44. Maxim Šefčík, 48. Adam Budník, 58. Matěj Ševčík, 59. Lukáš Kaďorek - 4. Zdeněk Malich, 52. Tomáš Vejmělka, 55. Martin Žák, 57. Jiří Uher; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Michael Hruška 16 - Jan Bazala 17; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:3;
Komentář domácích Malina Petr (Trenér):
Zápas, který jsme museli vyhrát. Předně bych pochválil Třebíč za jejich výkon. Makali do poslední minuty a kousali celý zápas. U nás místy totální chaos a místy hra, se kterou jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si šance. Nedařilo se nám mnoho z nich proměnit v gól a hlavně za stavu 2:1 pro nás nás držel brankář. Práce na naší hře je hodně a my si jdeme za naším cílem.
Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér):
Důležitý zápas o 6 bodů jsme díky naší produktivitě nezvládli. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 4:7
60:00
58:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #86 Maxim Šefčík (6:4).
57:37
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík bez asistence (5:4).
56:54
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #85 Jiří Uher, asistoval #83 Martin Karpíšek (4:4).
54:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #22 Lukáš Mátl (4:3).
54:24
Vyloučen hráč #1 Michael Hruška družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
54:24
Diskutovalo se o zákroku brankáře domácích, trest nakonec udělen byl, ale ze standartní situace hosté stahují skóre na rozdíl jedné branky.
51:43
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #41 Tomáš Vejmělka, asistoval #7 Lukáš Dvořák (4:2).
50:47
Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
50:47
Vyloučen hráč #71 Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
48:25
Po dvou gólech domácích další střelu vyráží obránce.
47:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #37 Daniel Grener (4:1).
43:33
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (3:1).
42:50
Opatrný úvod 3. třetiny, oba týmy těžko hledají cestu do útočného pásma.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
39:20
Brankář hostí vyrazil střelu helmou, odražený míček dopadl těsně vedle branky.
36:05
Jonáš Pavliš se projoboval mezi dvěma hráči a z otočky střílí, avšak neúspěšně.
32:45
Třebíč se na malou chvíli přestěhoval do útočného pásma.
29:35
Hodně brejků hostí ani jeden gólový.
24:50
Série hrozivých situací před domácí brankou naštěstí neskončila gólem.
23:30
Dobrá střela Budníka, bouhžel mimo bránu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:6
20:00
19:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #12 Jonáš Pavliš (2:1).
18:30
Obrovská šance, brankář hostí lovil míček těsně před brankovou čárou.
15:22
V této fázi utkání vidíme více na míčku Přerov, Třebíč ale bojuje.
11:57
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #61 Noel Gavaller (1:1).
07:56
Střelu k levé tyči brankář domácích vyráží.
05:45
Šance Ševčíka, neproměněna.
03:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #94 Kryštof Kůs (0:1).
03:24
Po souboji před brankou domácích hosté dávají gól.
01:30
Po chybě domácích hosté střílí vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Rudolf Horák, Jiří Uher, Lukáš Štveráček, Martin Karpíšek, Martin Žák
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Tobiáš Pavliš, Adam Pospíšilík, Michal Hrabica, Adam Budník, Matěj Ševčík