2:1
1:2
1:0

Z.F.K. Petrovice - Snipers Třebíč 6:5p
5. Petr Horák, 15. Roman Oborák, 29. Roman Oborák, 36. Roman Oborák, 53. Roman Oborák, 65. Petr Kašpar - 11. Jiří Suchomel, 12. Martin Žák, 35. Adam Benáček, 45. Martin Žák, 50. Lukáš Dvořák; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4 + Ondřej Firda 4:4; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Maciej Bogdański 18 - Jan Bazala 23; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Ochodek Roman (Trenér):
Dnes hodně vyrovnané utkání, kdy jsme se zbytečně nechali vylučovat a nedostali jsme se ke své hře. Soupeř hrál velmi dobře. Ve druhé třetině jsme se dostali do vedení a chtěli jsme hrát dále v klidu na balonku, bohužel jsme se zbytečně tlačili dopředu a dělali chyby v obraně, které nás zbytečně stály dodatečný bod. V prodloužení nám soupeř nabídl přesilovku za špatné střídání, kterou jsme nepohrdli.
Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér):
Hloupýma individuálníma chybama jsme dnes soupeři darovali vítězství. Přejeme mu hodně štěstí do zbytku sezóny.
65:00
Střely v prodloužení: 5:1
64:15
64:15
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #8 Roman Oborák (6:5).
64:02
Přihrávka, která měla oči, ale Szweda už míček nedokázal uklidit za Bazalu.
63:11
Ztráta a dopředu šel Žák, z těžké pozice střílel nad.
62:53
Ale s tečí, takže na míčku domácí.
62:52
Oborák střílí mimo.
62:32
Vyloučen hráč #65 Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání.
62:32
A přesilovka pro domácí.
62:08
Nahození na Oboráka, Bazala opět chytá, ale teď to neměl tak těžké.
61:07
Szweda individuálně, Bazala ho vychytal, klobouček před jeho zákrokem.
59:59
Sekaná před brankou hostů a konec třetiny.
59:29
Nakonec buly.
59:28
Další střelecké pokusy domácích, ale bez úspěchu.
59:28
Přerušilo se po převrácení branky a nyní se řeší co bude, jeslti buly nebo se pískal faul.
59:18
Kašparovu střelu teď vyráží mimo
59:01
Oborák a z dorážky ještě Chvastek, ale Bazala opět pohotový.
58:47
Pěkná individuální akce Homoly, ale Bazala se nenechal překonat.
57:48
Vochyán odevzdal míček, když přihrávkou přehodil mantinel.
57:21
Krásná střela Oboráka, Bazala chytá.
54:45
Pryszcz nezachytil přihrávku přes brankoviště, ale Mátl taky promáchl, takže bez horožení domácí branky.
54:28
Horák promarnil jednoznačnou příležitost.
53:39
Bazala se dokázal přesunout a vykrýt střelu Kašpara po krosu od Pryszcze.
52:14
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #71 Petr Kašpar (5:5).
52:14
Z rozehrávky volného úderu se prosazuje Oborák.
50:35
Žák střílel, Bogdański jen vyrazil a Homola pak vyhodil.
50:09
Na verdikty rozhodčích jsou reklamace na obou stranách.
49:50
Po výměně s Kašparem se však k němu opět dostávají hosté.
49:36
Chvastek získal míček.
49:18
Vyloučen hráč #13 Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
49:18
Domácí si trochu zbytečně zkomplikovali rozehrávku a to pak vyústilo ve faul.
49:03
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #7 Lukáš Dvořák, asistoval #22 Lukáš Mátl (4:5).
49:03
Situaci nejdříve zachránil Chvastek svým návratem, ale pak se hosté přece jen prosadili.
48:53
Horké chvilky před Bogdańskim poté co Kašpar ztratil míček a zůstal stát.
48:03
Benáček a Homolou si vyměňují názory po vzájemném souboji, pro oba jen s upozorněním od rozhodčího.
47:30
Tak teď nejspíše Horákovu střelu zblokoval clonící Szweda a připravil tak spoluhráče o gól.
46:44
Pryszcz pěkně ubránil protiútok hostů.
46:17
Horák opět střílí, ale Bazala místo u tyčky ucpal.
46:00
Střela Vejmělky zblokována.
45:45
Na míčku hosté.
45:09
Nyní v těžké pozici netrefil míček moc dobře a Bazala chytá.
44:45
Pěkná akce z volného úderu z rohu hostů, ale Horák v koncovce střílel mimo.
44:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #22 Lukáš Mátl (4:4).
44:14
A teď už si Žák srovnal mířidla a srovnává.
44:04
Žák tentorkát mimo.
43:33
Oborák se dostal ke střele, ale Bazalu nepřekonal.
43:25
Žákovu střelu vyrazil Bogdański nohou.
43:15
Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
43:15
Další přesilovka pro hosty.
43:00
Firda hledal zadovkou Horáka, ale ten tam nebyl.
41:32
Horákova střela vypadla Bogdańskému z rukou, ale nikdo k jeho štěstí nebyl na dorážku a tak míček napodruhé chytil
40:45
Horák vypíchl míček Štveráčkovi, ale jeho zaváhání nedokázal nai on, ani Firda ani Szweda využít.
39:25
Na míčku hosté a chystají si míček na střelu těsně před koncem.
38:50
Szweda byl tak nastartovaný, až zapomněl míček za sebou.
37:40
Po konci oslbabení si Bogdański připsal další pěkný zákrok.
37:26
Skvělý zákrok Bogdańského.
37:00
Bogdański vyhodil, ale k Horákovi se míček nedostal.
36:30
Hosté na míčku a chystají si střelu.
35:37
35:36
Vyloučen hráč #81 Petr Raček družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:36
Přísné vyloučení Račka po souboji za brankou hostů.
35:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #27 Jakub Češek (4:3).
35:12
A ze strany domácích rychlá reakce.
34:59
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #86 Martin Žák (3:3).
34:59
Benáček si vyběhl dlouhý oblouk a přesně zamířil do vzdálenějšího rožku branky.
34:13
34:10
Bogdański skvěle vychytal Žáka.
33:44
Na míčku opět hosté.
33:17
Kašpar s Oborákem v útoku. Oborák na přihrávku na brnakoviště nedosáhl.
32:12
Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za zdržování hry.
31:16
Szweda to měl o krok daleko na kros od Oboráka a skončil natažený na zemi, když se snažil míček trefit.
30:45
A nebyli daleko od gólu. Celou situaci na poslední chvíli zachránil Homola.
30:18
Po faulu na míčku hosté a budou se ho snažit co nejdéle udržet.
29:56
Vyloučen hráč #3 Matyáš Ruber družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
29:56
A přesilovka pro domácí po faulu na Horáka.
29:09
Račkova střela tečována a letěla nad.
28:28
Tyčka se rozezněla po střele Kůse.
28:00
28:00
Kašpar už napřahoval ke střele, ale nejlepší chvíli prováhal, tak dal na Oboráka, který střelou lehce nad zemi překonal Bazalu.
27:00
Na druhé straně horké chvilky před Bogdańskim.
26:29
Po dvou navazujících volných úderech se vydal kupředu Horák, ale míček si i na své rychlé nohy hoidl moc dopředu.
26:16
Útočná akce hostů, která skončila reklamací obou stran, že ta druhá stála v brankovišti.
26:16
Každopádně míček v brance neskončil a hra pokračovala až k volnému úderu hostů.
25:16
Na druhé straně Chvastek zachytil kros přes brankoviště a hosté se tak ke střele nedostali.
25:00
Kašparova střela tečována a letěla nad.
22:46
V plném počtu jsou i domácí.
22:34
Hosté jsou opět v 5 a krátce si zahrají přesilovku.
20:33
Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:33
Oborák však míček udržel a došel si pro faul. V následné rozehrávce pak Mátl stál moc blízko a počet hráčů na place se vyrovnává.
20:30
Oborák se dostal k míčku a vyrazil kupředu spolu s Chvastkem. Přihrávku na něj se však Oborákovi nepodařilo protlačit.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:5
20:00
19:59
Hosté se už do konce třetiny ke kloudné střele nedostali.
19:11
Domácí vyhdili a na několik vteřin dostali míček od své branky.
18:45
Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2+2 minuty za hrubost.
18:45
Firda tvrdě fauloval za brankou hostů a půjde schladit hlavu.
17:20
Dolši si pro faul, ale pak míček získali po rozehrávce domácí.
17:18
Pohledná kombinace Janaty s Vochyánem.
15:23
Po střele Horáka se rozvlnila síť Bazalovy branky, ale k jeho smůle zásahem z vnější strany.
14:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #5 Ondřej Firda (2:2).
14:13
A domácí rychle proměňují.
13:49
Po faulu Štveráčka domácí zahrají přesilovku.
13:48
Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
13:16
Kašpar střílel po nabídce od Oboráka, ale Bazala byl pozorný.
11:42
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #94 Kryštof Kůs (1:2).
11:42
Gólu předcházel vonlý úder domácích v rohu hostů, kde Heiser pormáchl břed Bazalou a pak už to bylo klasické přečíslení, kde Žák uklidil míček do odkryté branky.
10:42
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #65 Rudolf Horák (1:1).
10:42
Na druhé straně tak přichází srovnání.
10:25
Horák zpoza branky naběhl před branku kde Bazalu zastoupil Dvořák a nohou vyrazil mimo.
09:24
Benáček si po volném úderu v rohu vyběhl pěkný oblouk, ale Bogdański ho vychytal.
08:08
Oborák ani s dorážkou nebyl úspěšný.
06:50
Opět zahrozila první formace domácích, ale i Bazala si se situací poradil.
06:34
Štveráček se dostal k odraženému míčku, Bogdański jeho střelu pokryl.
04:47
Hned po buly zahrozili hosté, ale Bogdański si situaci pohlídal.
04:45
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #23 Martin Szweda (1:0).
04:45
Skóre otevírá Horák.
04:31
Heiser středem vyslal míček na Račka, který však z otočky mířil mimo.
03:58
Bogdański si popvré sahá na míček, ale ani ne po střele, sebral volný míček po souboji na brankovišti.
02:58
Firda ztratil, ale hosté rychlý protiútok zbytečně zpomalili a sám Firda si pak míček vybojoval zpět.
02:15
A už opět domácí poté, co míček získal Říman.
01:50
01:17
Kašpar od mantinelu posunul na Chvastka, ale ten backhendem míček trefil úplně blbě.
00:55
Po krátké ztrátě opět domácí u balonku.
00:33
Firda hledal před brankou hostů Szwedu, ale ten v souboji míček ztratil.
00:17
Na míčku domácí.
00:01
Hosté pokračují v přesilovce na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Tomáš Vejmělka, Jan Vochyán, Martin Karpíšek, Lukáš Mátl, Jaroslav Dlabač
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Maciej Bogdański; hráči v poli: Lukáš Homola, Ondřej Firda, Petr Horák, Vojtěch Mrkva, Martin Szweda