0:3
0:2
- : -

Snipers Třebíč - FBC Vikings Kopřivnice 0:11
5. Tomáš Janek, 9. Robert Socha, 12. Ondřej Kubátko, 12. Ondřej Holaň, 13. Vojtěch Frýdl, 19. Tomáš Janek, 29. Daniel Opatřil, 31. Ondřej Kubátko, 36. Jiří Toman, 43. Jakub Kostelník, 52. Daniel Opatřil; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Petr Brestovský 7, Jan Bazala 15 - Jakub Strakoš 10, Adam Strouhal 17; po třetinách: 0:6, 0:3, 0:2;
Komentář domácích:
Omlováme se všem divákům a fanouškům za trapnost kterou jsme dnes předvedli. Přes vánoční svátky si musíme nechat projít hlavou chceme li tuto soutěž hrát. To co jsme předvedli je málo i na divizi. Hostím gratuluji a přeji štastnou cestu domů všem pěkné a klidné svátky.
Komentář hostů Monsport Jan (Trenér):
Vítězný zápas a 3 důležité body jedou domů. 44 minut v naší režii, ale zbytek jsme se zbytečně naší nekoncetrovaností vzdalovali od našeho plánu. Nula v zadu pro oba naše golmany je velkým pozitivem. Kasička se plní. Děkujeme soupeři a divákům a přejeme všem šťastné a veselé Vánoce. Uvidíme se v Novém roce.
51:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #4 Ondřej Kubátko (0:11).
51:23
Další chyba v obraně znamená další branku Kopřivnice.
42:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #14 Daniel Opatřil (0:10).
36:33
Chyba za chybou dnes nic Třebíči nic nevychází.
35:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #8 Vojtěch Frýdl (0:9).
31:20
Domací se snaží dát branku ale vznikají z toho velké chyby.
30:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (0:8).
29:52
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Adam Strouhal družstva FBC Vikings Kopřivnice
28:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #7 Robert Socha (0:7).
28:14
Hosté využívají přesilovku a zvyšují si svůj náskok.
27:00
Hosté hrají přesilovou hru
26:55
Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
23:00
Po bloku domácího Žáka přišel rychlí protiůtok.
18:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #16 Jan Toman (0:6).
13:00
Ani oddechový čas domácím nepomohl, chvíl poté inkasují už pátou branku.
12:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Vojtěch Frýdl, asistoval #15 Tomáš Janek (0:5).
12:49
Tak toto nevypadá vůbec dobře Třebíč už ztrácí na Kopřivnici čtyři branky.
11:52
Timeout Snipers Třebíč
11:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #7 Robert Socha (0:4).
11:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #5 Jakub Kostelník (0:3).
11:03
Kopřivnice se dostává do dvou brankového vední po dlouhým tlaku na Třebíčskou Bránu.
08:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #9 Vítězslav Kríž (0:2).
08:52
Třebíč je pod velkým tlakem.
07:55
Hosté mají zatím více ze hry.
04:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #11 Martin Nehera (0:1).
04:24
Rychlá akce Kopřivnice končí za Brestovským.
03:40
Zápas se zatím přelívá ze strany na stranu.
00:01
Zahajovací buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Robert Socha, Jan Monsport, Ondřej Holaň, Vítězslav Kríž, Adam Lichnovský
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Milan Picmaus, Lukáš Štveráček, Kryštof Kůs, Adam Benáček, Martin Žák