4:0
0:1
0:0

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Snipers Třebíč 6:5pn
19. Richard Plandor, 24. Petr Kittel, 27. Marek Lípový, 29. Adam Burýšek, 37. Adam Tesárek, N Richard Plandor - 7. Rudolf Horák, 8. Martin Karpíšek, 14. Vojtěch Jahoda, 20. Alexander Svoboda, 60. Martin Žák; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 187; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 9, Lukáš Slovák 17 - Jan Bazala 27; po třetinách: 1:4, 4:0, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R hráč #69 Richard Plandor a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #86 Martin Žák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R hráč #34 Petr Kittel a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #22 Lukáš Mátl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R hráč #8 Adam Tesárek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #46 Alexander Svoboda a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 1:2
65:00
65:00
V prodloužení se nerozhodlo takže se jde na nájezdy a my na zapisovatelském stolku budeme fandit domácím.
63:02
Rožnov v tuto chvili byl velmi rád za to že je golman podržel.
61:22
Rožnované začínali prodloužení ve 4 hráčích a na hře to jde vidět.
60:01
V posledních sekundách měl Rožnov rozhodnout toto utkáni ,ale skvělý zákrok hostujícího golmana ná posílá do prodloužení.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 6:13
60:00
59:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #7 Lukáš Dvořák (5:5).
58:16
Hosté to budou zkušet v 6na rožnovskou kasu.
56:42
Timeout Snipers Třebíč
55:35
Rožnované teď zasypali hostujíci bránu střelami .
54:59
Golman domácího celku zatím předvádí výtečnými zákroky drži domácí nad vodou
52:10
Rožnov zatim velmi dobře blokuje a bráni všechny pokusy hostí a pokud projde tak, tam stále maji velmi dobrého golmana.
50:40
RIchard Plandor teďka velmi dobře zabojoval o míček a vybojoval pro Rožnov velmi dobrou standartní situaci.
48:00
Lukáš Slovák teď velmi dobře vychytal všechny střely co na něj mířily.
46:50
Třebíčané začali hrát více do těla a jde to vidět na faulech a výhodách
43:00
Rožnov je v této chvili aktivnějším týmem, ale skóre zůstavá stejné .
41:20
Rožnované i Třebíčané ví že se teď hraje o 3 body takže nikdo nechce udělat chybu aby soupeřovi pomohl.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:3
40:00
39:53
Rožnov si velmi dobře otevřel patrii do třeti třetiny .
39:51
Vyloučen hráč #65 Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání.
37:13
Rožnov po využité přesilovce otáčí skore na 5:4
36:35
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Adam Tesárek, asistoval #42 Denis Zimmer (5:4).
34:37
Vyloučen hráč #41 Tomáš Vejmělka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování florbalky.
34:37
Rožnov zatím hraje velmi čistou patrii zatím co hosté už měli dvě vyloučení .
33:59
Rožnov teď velmi dlouze zavřel hosty v jejich obraném pásmu .
32:11
Rožnov teď hraje velmi týmový zápas a zatím se jim to vyplácí .
30:11
Rožnované vyvíjejí tlak na Třebéčany a kontrolujou hru .
28:10
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #2 David Žniva (4:4).
28:00
Rožnované zatím přehrávají Třebíčany a diky tomu se domácím podařilo srovnat na skóre 4:4.
26:10
Rožnované se zase přibližuji srovnání a skvělou prácí na tom má střelec golů Marek Lipový.
26:01
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #78 Marek Lípový, asistoval #77 Petr Burýšek (3:4).
23:50
Druhou brankou domací střilí Petr Kittle po nádherné souhře Rožnovanů .
23:11
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #8 Adam Tesárek (2:4).
21:41
Vyloučen hráč #28 Jaroslav Dlabač družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za držení.
21:30
První vyloučení v zápase dostali hosté ,protože jeden z hráčů držel Davida Zimmera .
20:30
Na druhou část se domácí rozhodli změnit golmana .
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #55 Lukáš Slovák družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:13
20:00
19:53
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #41 Tomáš Vejmělka (1:4).
18:09
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor bez asistence (1:3).
18:05
Po samostatném vybojování míčku a nadcházejicí střely Richard Plandor snižuje nískok Třebíče a doufejmé že to Domácí tým nabudí
17:30
Daniel Slovák si zatím v tomto zápase vede velmi dobře na to že dva roky nic a za nikoho nehrál .
15:32
Domácí tým měl v tuto chvíli velmi dobré šance ,ale žádnou zatím nevyužili .
13:27
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda bez asistence (0:3).
13:27
Hosté jsou v tuto chvilí ve  tří brankovém  výhodě ,ale Rožnované s tímto rozdílem určitě budouch chtít něco dělat .
12:34
Do hry se dostal i Daniel Slovák který dnešek zatím má velmi pestrý :
11:32
Rožnované teďka vybojovali nebezpečnou situaci a to ,ale nevyužili .
09:54
A teďka přišlo pár  nebezpečných střel domácího týmu ,ale golman hostí byl stále nepřekonán.
07:18
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Martin Karpíšek, asistoval #36 Adam Benáček (0:2).
07:00
Golman Rožnova se v první akci dokazal soustředit a vychytat nebezpečnou střelu ale pak pryšla lehké nahození a to už zpadlo do brány .
06:55
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #65 Rudolf Horák, asistoval #86 Martin Žák (0:1).
05:00
Patriku Hegarovi se teď nepodařila rozehrávka a hosté šli do nebezpečné akce ,ale golman Jiří Škrobák byl v pozoru .
03:45
Rožnované teďka zkusili pozornost golmana hostí ,ale ten byl v pozoru a proto stav zůstává 0:0
02:01
Hosté zatím uzavřeli Rožnovany v jejich obrané polovině a také jako první vystřelili na bránu.
01:07
Dneska  vás zdravíme v rožnovské hale  a první buly vyhravá tým hostí .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Martin Karpíšek, Kryštof Kůs, Lukáš Dvořák, Adam Benáček
00:00
Line-up domácích 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Denis Zimmer, Jiří Šimek, Jakub Štůsek, Marek Polášek, Adam Burýšek