1:2
1:2
- : -

Panthers Praha - T.B.C. Králův Dvůr 4:5
8. Jakub Žiška, 20. Matouš Hrubý, 28. Petr Škoda, 57. Dominik Hudec - 8. Štepán Švejda, 26. Tobiáš Uhřík, 30. Michal Mašek, 48. Štepán Švejda, 49. Michal Nový; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 76; zásahy brankářů: Jan Buzík 15 - Jiří Procházka 28; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:2;
Komentář domácích Nováková Andrea (Trenér):
Dnešní utkání jsme si prohráli v hlavách a neproměňováním šancí. Mohou nás mrzet také zbytečné ztráty zejména na naší polovině. I přes konečný tlak a hru v šesti se z vítězství radoval soupeře. Děkujeme za soupeři za zápas.
Komentář hostů Kubert Michal (Trenér):
Byl to boj, nebyli jsme herně lepší, ale více jsme chtěli zvítězit. Domácí nedali nějaký šance a když už byla - byl na místě skvělý Jirka Procházka. Dneska velký morál a jsme rádi za vydřený body. Děkujeme soupeři za zápas a našim divákům, že dorazili.
56:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (4:5).
55:24
Vyloučen hráč #12 David Zeman družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra rukou.
54:03
Brankář domácích opět září a předvádí přímo nádherný zákrok.
53:01
Panteři se ukázkově vymotali z tlaku soupeře, ale rychlý gol se jim dát opět nepodařilo. Dnes jim to nějak nelepí.
50:38
Wojnar střílí z rozehrávky přímo do bloku před brankou.
48:55
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #72 Jakub Uhřík (3:5).
47:04
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štepán Švejda, asistoval #59 Jan Pinkas (3:4).
47:02
Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
46:59
Dámy a pánové, máme tady další tyčku, tentokrát v provedení Dominika Hudce.
46:03
Vyloučen hráč #91 Patrik Vavruška družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
44:56
Domácí družstvo hraje v plném počtu. Přesilovky se očividně dnes nedaří ani jednomu z týmů
42:56
Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
29:22
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (3:3).
28:26
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry.
27:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #91 Matouš Hrubý (3:2).
27:29
Hrubý kličkou prochází před bránícího hráče hostí a nahrává na Petra Škodu přímo do odkryté branky.
25:08
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #66 Adam Lešuk (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:5
20:00
19:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #20 Jakub Žiška (2:1).
14:11
Tentokrát se hostí netrefují pod břevno, ale balonek se odráží od tyče i země a potom vyskakuje ven z domácí svatyně.
07:59
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štepán Švejda, asistoval #19 Jakub Votava (1:1).
07:59
Tento Švejdův gól bych popsala jako naprosto nechytatelný. Štěpán zakončil ostrou střelou z dálky přímo pod břevno.
07:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #25 Petr Škoda (1:0).
07:30
Domácí teď více na balonku.
03:16
Panteří přesilovka zůstává i přes spoustu pokusů nevyužitá a tým hostí je v plném počtu.
02:34
Hrubý střílí z okraje velkého brankoviště, balónek se ale po dotyku protihráče odráží pár centimetrů nad bránu.
01:16
Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za opakované přestupky.
00:10
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Matěj Horák, Jakub Uhřík, Štepán Švejda, Jakub Votava, Jan Pinkas
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Dominik Hudec, David Mašát, Adam Šroubek, Vojtěch Wojnar, Jan Kšír