3:2
7:2
- : -

FbC Hradec Králové - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 16:5
1. Daniel Elicer, 1. Milan Koubek, 5. Filip Hušek, 7. Ondřej Souček, 7. Max Kuštan, 16. Matyáš Velc, 27. Štěpán Heger, 28. Ondřej Souček, 34. Ondřej Souček, 42. Matyáš Velc, 43. Lukáš Kašpar, 44. Matyáš Velc, 48. Ondřej Souček, 48. Adam Hušek, 49. Lukáš Kašpar, 53. Milan Koubek - 11. Patrik Med, 34. Matěj Švácha, 40. Pavel Šimeček, 47. Pavel Šimeček, 52. David Malkus; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 20 - Daniel Dolák 26; po třetinách: 6:1, 3:2, 7:2;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
Dnes od začátku zápasu jsme byli správně nastaveni a dařilo se nám na hřišti plnit taktické pokyny. Opravdu zasloužené vítězství po dobrém výkony. Doufám, že na tento výkon navážeme ve čtvrtek. Děkuji hráčům za výkon, soupeři za utkání a divákům za podporu. Ve čtvrtek znovu na značkách!
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Lepená sestava a hrůzostrašný vstup do zápasu dal obrázek celému utkání. Soupeř si od prvního hvizdu šel neohroženě za vítězstvím a my jsme jen sekundovali. Ze zápasu se musíme poučit a makat dál na sobě. Díky za zápas.
55:15
Domácí se pořád tlačí do gólových situací.
53:45
Domácí netrefují prázdnou bránu.
52:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #78 Ondřej Fous (16:5).
51:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (15:5).
49:40
Domácí zkusili překvapit hostujcího golmana zakritou střelou.
48:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #74 Filip Hušek (15:4).
47:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (14:4).
47:36
Domácí po třiceti sekundách využívají přesilovku.
47:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #28 Matyáš Velc (13:4).
47:01
Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
46:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #70 Lukáš Porazil (12:4).
44:51
Ondra Bárta vytasil krásný zákrok, když se přesunul při crossu a zacpal díru pod sebou.
43:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #9 David Krása (12:3).
43:44
Domácí sází jeden gól za druhým.
42:59
Golman hostů vytáhl při přečíslení nadherný zákrok
42:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #17 Radim Kunart (11:3).
41:55
Ondra Bárta vyrazil střelu z osy hřiště.
41:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (10:3).
39:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (9:3).
39:30
Hosté využívaj přesilovku střelou téměř do prázdné brány.
38:47
Vyloučen hráč #92 Štěpán Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
38:40
Hradec drží v rohu míček.
36:59
Vojta Nosek vyslal střelu, kterou hosté zblokovali.
34:16
Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
34:16
Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
33:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #19 Patrik Med (9:2).
33:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #33 Milan Koubek (9:1).
33:11
Hosté vyslali krásnou střelu pod výko a snižují na rozdíl sedmi gólů.
31:30
Ondřej Bárta vyrazil helmou nebezpečnou střelu přímo do pohybu svých spoluhráčů a ti mohli vyrazit do útoku.
29:45
Hra se přelívá ze strany na stranu.
28:07
Hradec se tlačí do hostujcí brány.
27:08
26:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #8 Max Kuštan (7:1).
26:00
Domácí z nádherné konbinace zvyšují na rozdíl šesti gólů.
22:50
Hosté vyslali z levé strany hřiště střelu, která letěla nad bránu.
21:01
Domácí si od začátku kontrulují míček na svých florbalkách.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:11
20:00
19:44
Ondřej Bárta vytáhl krasný zákrok při střele z poza velkého brankoviště.
17:44
Ondřej Bárta vyrazil střelu z pravého mantinelu.
15:20
15:20
Matyáš Velc vyslal krásnou střelu od mantinelu, která propadla za záda hostujcího golmana a navyšuje vedení na 6:1.
12:56
Domácí vyčetli standartku hostů a jdou do breaku.
10:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:1).
10:14
Hosté vyslali střelu do horního růžku a snižují stav na rozdíl čtyř golů.
09:06
Domácí napadají rozehrávku hostů.
06:40
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
06:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #8 Max Kuštan, asistoval #92 Štěpán Heger (5:0).
06:06
06:06
Matyáš Velc využil chybu hostů u mantinelu a přihrál crossem do prázdné brány Ondřeji Součkovi který zvyšuje na 4:0.
04:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #99 Michael Souček (3:0).
04:33
Filip Hušek krásnou střelou zvyšuje vedení domácích na 3:0.
03:22
Domácí konbinují na vlastní polovině.
00:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #53 Ondřej Souček (2:0).
00:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #77 Vít Heger (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Ondřej Kuhajda, David Malkus, Pavel Šimeček
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Adam Hušek, Vít Heger, Daniel Elicer