3:2
4:4
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa C - SC Podještědí Český Dub 10:10
4. Petr Smola, 15. Jan Pondělíček, 15. Petr Vondráček, 17. Petr Vondráček, 18. Petr Smola, 20. Jan Štefáček, 32. Jan Štefáček, 38. Luboš Malina, 44. Petr Vondráček, 45. Lukáš Doležal - 1. Stanislav Pokorný, 4. Jaroslav Šámal, 14. Stanislav Pokorný, 15. Bohuslav Kučera, 19. Stanislav Pokorný, 30. Stanislav Pokorný, 35. Michal Třešňák, 38. Jakub Švarc, 39. Michal Třešňák, 42. Stanislav Pokorný; rozhodčí: Tomáš Novák - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2 + Dominik Hájek 4:2; využití: 0:2; diváků: 27; zásahy brankářů: David Kraus 19 - Jan Sedláček 29; po třetinách: 3:4, 3:2, 4:4;
45:00
Střely ve 3. části: 18:14
45:00
44:40
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #88 Lukáš Doležal, asistoval #11 Jan Štefáček (10:10).
44:29
Timeout SC Podještědí Český Dub
43:19
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #1 David Kraus (9:10).
41:50
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa C
41:50
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #4 Michal Třešňák (8:10).
39:54
Trestné střílení družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C neproměnil #88 Lukáš Doležal.
38:49
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #11 Dominik Bolina (8:9).
37:59
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #46 Luboš Malina bez asistence (8:8).
37:52
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #10 Jakub Švarc, asistoval #99 Stanislav Pokorný (7:8).
34:49
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #5 Jaroslav Šámal (7:7).
33:28
Vyloučen hráč #44 Dominik Hájek družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2+2 minuty za hrubost.
31:39
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #11 Jan Štefáček, asistoval #22 Petr Vondráček (7:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:6
30:00
29:16
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #10 Jakub Švarc (6:6).
28:21
Vyloučen hráč #46 Luboš Malina družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za sekání.
25:59
Vyloučen hráč #14 Filip Iker družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání.
19:12
18:19
17:49
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #93 Petr Smola, asistoval #22 Petr Vondráček (5:4).
16:50
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #25 Jiří Otáhal (4:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:9
15:00
14:39
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček bez asistence (3:4).
14:24
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #29 Jan Pondělíček, asistoval #22 Petr Vondráček (2:4).
14:10
Vlastní branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #8 Bohuslav Kučera (1:4).
13:18
11:12
Vyloučen hráč #29 Jan Pondělíček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za špatné střídání.
04:50
03:57
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #93 Petr Smola z trestného střílení (1:2).
03:32
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #5 Jaroslav Šámal, asistoval #14 Filip Iker (0:2).
00:34
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Český Dub: brankář: Jan Sedláček; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Filip Iker, Jakub Švarc, Petr Smrkovský, Stanislav Pokorný